6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Adana İzmir Otobüs Bileti

ADANA İzmir otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları Clickbus.com.tr’de! En kaliteli ADANA İzmir otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Tarih boyunca pek çok uygarlığı bünyesinde barındırmış, Ege Bölgesi’nin göz bebeği olmuş, tarihi , düşünsel ve bilimsel pek çok gelişmeye şahit olmuş İzmir, büyük bir kültür varlığıdır. Ege Denizi’nde büyük bir körfez şehri olan İzmir, tarih boyunca ve günümüzde de bir liman kent olarak büyük bir öneme sahiptir. ClickBus.com.tr’de Adana İzmir otobüs bileti sorgulatıp size en uygun tarihi ve saati seçerek yolculuğunuzu gerçekleştirmenizin ardından İzmir sizi tüm samimiyetiyle karşılayacaktır. Otobüsten indiğiniz anda sizi kucaklayan muhteşem deniz kokusu ve geniş caddelerinde sıralanmış palmiye ağaçlarıyla oldukça sempatik ve samimi bir şehir olan İzmir bileti aldığınız için pişman olmayacaksınız.İzmir, muhteşem plajları, eğlenceli gece hayatı, doğal güzellikleri ve tarihi miraslarıyla size farklı aktiviteler sunarak muhteşem bir tatil yaşamanızı sağlayacak.

Adana İzmir otobüs biletinizi satın almanızın ardından ülkemizin güney sahilinden batı sahiline doğru gerçekleştireceğiniz yolculuğunuzun kaç saat süreceği otobüs güzergahlarına göre değişmektedir. En kısa süreli sefer 13 saat sürerken, araçların mola sayısına göre 18 saate kadar çıkabilmektedir.  Satın alınan bir Adana İzmir bileti ile ortalama seyahat süresini 14 saat olarak söyleyebilirken, Adana İzmir arası kaç km mesafede olacağı yine tercih edilen karayollarına göre değişmekle birlikte yaklaşık 900 kilometre olarak hesaplanabilir. İki büyük şehir arasında sık sık seyahatler gerçekleşmesi gerektiğinden günün pek çok saatinde ve yoğun olarak akşam saatlerinde Adana otobüs bileti veya İzmir otobüs bileti bulmak mümkündür.

Konak Meydanı’nda Saat Kulesi’ni görebileceğiniz, tarihi Kemeraltı Çarşısı’ndan alışveriş yapabileceğiniz; sahil yürüyüşünüz sırasında tarihi Pasaport İskelesi’ni görüp ardından Alsancak Kordon’da harika bir akşam geçirebileceğiniz bu seyahatiniz için Adıyaman Gülaras firmasının 60TL fiyatlı biletini tercih ederek en ucuz Adana İzmir otobüs biletini satın almış olabilirsiniz. Adana İzmir otobüs bileti satın alabileceğiniz Isparta Petrol ve Seç Turizm gibi firmalar mevcuttur ve fiyatları ortalama 70 TL civarındadır.

 Adana İzmir otobüs bileti satın aldıktan sonra Adana otogardan başlayan yolculuğunuzun mola yerleri ve sayısı firmalara göre değişiklik göstermekle birlikte, Adana İzmir otobüs firmaları genellikle Konya Ereğli’de, Akşehir’de ve Uşak civarında mola vermeyi tercih etmektedirler. Adana’dan ayrıldıktan yaklaşık 3 buçuk saat sonra 200 km’lik bir yolun ardından ilk mola yeriniz Konya Ereğli olacaktır. Ereğli molanızdan 280 km, yaklaşık 4 buçuk saat sonra otobüsünüz  ikinci molayı Akşehir’de verecektir. Son molanız ise tekrar bir 3 buçuk saatlik yolculuğun ardından Uşak civarında olacaktır. Molalarınız, yol boyunca ihtiyacınız olabilecek her şeyi sağlayabilecek nitelikte, oldukça modern ve lüks dinlenme tesislerinde gerçekleşecektir. Buralardaki marketlerden sevdiklerinize hediyelik eşyalar satın almak isteyebilir, karnınız acıktığında klasik gözleme, tost, çorba gibi seçeneklerin yanında yöresel yemeklerden de tatmak isteyebilirsiniz.

Verimliliğin sembolü, bir sanayi ve kültür şehri Adana’dan, Ege’nin incisi İzmir’e seyahat etmek artık çok kolay! Şiirlere konu olan Ege’nin güzel kızı İzmir’e seyahat etmek için ClickBus.com.tr’ye gelip yolculuk etmek istediğiniz tarihi seçerek sıralanan pek çok firma ve farklı özellikteki araçlar içerisinden gitmek istediğiniz saati seçerek Adana İzmir otobüs bileti satın alabilirsiniz. İzmir otogara geldiğinizde firmanızın şehir içi servis güzergahlarını öğrenebilir, gideceğiniz yere uygun değilse Bornova’daki otobüs kalkış noktasını veya metroyu kullanabilirsiniz. Eğer İzmir’in ilçelerinden birine gitmek istiyorsanız otogardaki ilçe araçlarının bulunduğu kısmı rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca gitmek istediğiniz yere göre direkt olarak Adana Çeşme, Adana Dikili, Adana Bergama otobüs bileti de satın alabilirsiniz.

           

 

ADANA - İZMİR otobüs biletleri, ortalama 106.52 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 20 firma, günde 31 sefer yapmaktadır.

ADANA - İZMİR arası yaklaşık olarak 898 km olup ortalama yolculuk 10 saat 20 dakika sürmektedir.

Adana - İzmir seyahatiniz için harita bilgileri, Adana için 37 kuzey enlemi, 35.32133 doğu boylamı ve İzmir için 38.41885 kuzey enlemi, 27.12872 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Adana - İzmir seferi için kalkış noktaları ise Adana için Ceyhan, Kozan, Tufanbeyli, Pozantı, Çatalçam ve İzmir için Aliağa, Bergama, Çandarlı, Çeşme, Dikili, Gümüldür, Menemen, Özdere, Seferihisar, Selçuk, Urla, Ürkmez, Salihleraltı noktalarıdır.

ADANA - İZMİR haritası

En uygun fiyatlarla ADANA - İZMİR otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve ADANA - İZMİR seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla ADANA - İZMİR seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.