6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Ak Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Ak Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Kahramanmaraş merkez olarak Türkiye’nin pek çok noktasına yolculuk yapan Ak Turizm geçen süreye göre hızlı gelişim gösteren otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Kahramanmaraş merkez olmak üzere; İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya gibi pek çok noktaya otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Gelişen yapısından bahsederken hem eğitimli elemanlardan hem de teknolojiye ayak uyduran otobüslerini kast etmiştik. Bizim için asıl önemli olan bir firmanın ne sunduğudur. Bu konuda çok büyük filoya sahip olan firmaların bile ciddi anlamda sorun yaşadığı göz önünde bulundurulursa Ak Turizm’i biraz da hizmet kalitesi bakımından masaya yatırmak gerekmektedir.

Kurulduğu günden bu yana devamlı olarak daha kaliteli olanı sunmayı amaçlayan firma hızlı bir gelişme kat etmiş durumdadır. Bu bakımdan en farklı ve en detaylı olan seçeneklere ulaşmak söz konusu olduğu zaman sadece Ak Turizm tercih edilebilir. Firma bu konuda gerekli olan yetki belgelerinin tamamına sahiptir.

Sitemiz üzerinden Ak Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Ak Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Aynı zamanda firma yenilenen yüzüne uygun olarak internet adresini de yenilemiştir. İnternet adresini ziyaret ederek firmanın genel özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve hangi şehirlerarası yolculuk yaptığına erişebilirsiniz. Firmanın geçiş güzergâhında bulunan illerde otobüs ihtiyacı duyuyorsanız bu noktalar hakkında da bilgi sahibi olmanız mümkün olmaktadır. Ak Turizm’in şu an için filosunda 15’in üzerinde otobüsü bulunmaktadır. Bu otobüslerin büyük bir çoğunluğu koltuk arkası televizyon imkânına olanak tanırken yakın bir gelecekte otobüste yer alan koltukların neredeyse tamamında bu özelliğin bulunacağı bilinmektedir. Sizler de gönül rahatlığıyla bu otobüslerde yolculuk yapabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine yolculuk yapmaya olanak tanıyan bu belgeler aracılığıyla dilediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Biraz önce bahsettiğimiz bir konunun da altını çizmek isteriz. O da teknolojik araçlardır. Bilindiği gibi pek çok araç artık koltuk arkası tv özelliğine sahiptir. Ak turizm ve işinin eri turizm firmaları bu koltuk arkası tvlerin düzenli olarak bakımını yaptırmaktadır. Genellikle bakımı yaptırılmayan televizyonlarda ya kulaklıklar bozuluyor ya da televizyon kanallarında sorunlar oluşuyordu. Bu gibi sıkıntıların yaşanmaması için Ak Turizm öncelikle teknolojiye yatırım yapmayı tercih ederek Türkiye’nin pek çok iline doğrudan gitmektedir. Uçakla seyahat etmek istiyorsanız Thy, Anadolujet, Sunexpress gibi firmaların bilet satışlarını yapan NeredenNereye.com sitemize de göz atabilirsiniz.

Ak Turizm'in gittiği şehirler

Ucuz Ak Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Ak Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Ak Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!