6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Aksaray Konya Otobüs Bileti

Aksaray Konya otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Aksaray Konya otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

1975'te açılan Konya Koyunoğlu Müzesi’nde İzzet Koyunoğlu’nun Konya ve çevresinden derlediği yapıtlar sergilenmektedir. Selçuklu, Beylikler ve OsmanlI dönemlerinden tezhipli ve minyatürlü el yazmaları; sedef ve fildişi işlemeli çekmeceler, rahleler, iskemleler; altın, gümüş, bakır, tunç, seramik ve cam eşyalar, sikke koleksiyonları müzede yer alan ilgi çekici yapıtların bazılarıdır.

Meram Bağları, Konya'nın tarihsel sayfiyesi Meram Bağları, kentin 5-6 km batısından başlar, Meram Deresi Vadisi boyunca Dereköy'e kadar uzanır. Bağları, havası, suyuyla ün yapan mesire yerinde Tavus Baba Çam Koruluğu, gazinolar, piknik yerleri bulunmaktadır.

Dede Bahçesi, Alaettin Tepesinin kuzeybatısında yer alan tarihsel bir mesire yeridir. Selçuklular döneminde düzenlenen, 17. yy'da Konyalı Şeyh Haşan tarafından Mevlevi Dergahı'na bağışlanan Dede Bahçesi, günümüzde kültürpark olarak düzenlendi ve halkın kullanımına açıldı.

Kentin eski iç kalesinin bulunduğu Alaettin Tepesi, park ve bahçe olarak Konya halkının, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken bir gezinti yeridir.

AKSARAY - KONYA otobüs biletleri, ortalama 29.60 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 7 firma, günde 25 sefer yapmaktadır.

AKSARAY - KONYA arası yaklaşık olarak 153 km olup ortalama yolculuk 1 saat 54 dakika sürmektedir.

Aksaray - Konya seyahatiniz için harita bilgileri, Aksaray için 38.36869 kuzey enlemi, 34.03698 doğu boylamı ve Konya için 37.86667 kuzey enlemi, 32.48333 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Aksaray - Konya seferi için kalkış noktaları ise Aksaray için Aksaraygüzelyurt ve Konya için Akşehir, Beyşehir, Cihanbeyli, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Bozkır, Doğanhisar, Hüyük, Kulu, Seydişehir, Soğukkuyu, kulumakas, Konyakarapınar noktalarıdır.

AKSARAY - KONYA haritası

En uygun fiyatlarla AKSARAY - KONYA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve AKSARAY - KONYA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla AKSARAY - KONYA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.