6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Aksaray Otobüs Firmaları, Seferleri, Bilet Fiyatları, Telefon Numaraları ve En Ucuz Aksaray Otobüs Bileti ClickBus.com.tr'de!

Aksaray’a giden otobüs firmaları

Her geçen gün gelişen bir şehir olan Aksaray’a ulaşım olanakları gün geçtikçe artıyor. Birçok farklı camii, kalesi, medreseleri ve farklı ziyaret yerleri ile Türkiye’ye gelen turistlerin de uğradığı bir tatil merkezi haline gelen Aksaray, uzun bir süre ilçe olduktan sonra 2000’lere az bir zaman kala il olmuş ve nüfusu giderek artmıştır. Tarihi ve turistik zenginlikleri ile de dikkat çeken ile ulaşım konusunda birkaç farklı seçeneğiniz mevcut.

Aksaray otobüs bileti alırken Clickbus.com.tr artık yanı başınızda! Biletinizi aratın ve en ucuz Aksaray otobüs firmaları, fiyatlarına göre listelensin.

Ankara’nın güneydoğusu ve Konya’nın doğusunda yer alan Aksaray, 151 köyü, 39 belediyesi ve 7 ilçesi ile birlikte artık önemli bir il haline gelmiştir. Çeşitli turistik alanları, merkezleri ve görülmesi gereken yerleri ile Türkiye’nin her yerinden ziyaretçilerine gezme olanağı sunan Aksaray, ulaşımda da birkaç farklı seçenek sunuyor. İstanbul’dan 674 km uzakta olan şehre ulaşımda en çok havayolları ile ulaşım tercih edilmektedir. İpek yolu tur güzergahının üzerinde bulunan şehir, E-90 karayolu üzerinde yer almaktadır.

Uçak seferlerini tercih etmeyecekseniz, İstanbul-Aksaray ve diğer illerden Aksaray’a şehirlerarası otobüsleri kullanabilirsiniz. Şehrin havaalanına indikten sonra, şehir içi ulaşım için taksi, minibüs ve dolmuşları tercih edebilirsiniz. Komşu illeri Ankara’ya 225 ve Konya’ya 148 km uzaklıkta olan şehre gitmek için İstanbul’dan uçağa binen birinin şehre ulaşması ortalama 1.5 saat sürmektedir. En hızlı ulaşım seçeneği olan uçak seferleri, ülkenin her yerinden Aksaray’a ulaşım sağlamaktadır.

Aksaray otobüs firmaları ve bu firmaların bilgileri Clickbus.com.tr’de! En ucuz online bilet fiyatları ile Aksaray otobüs biletinizi sorgulayın ve dilediğiniz firmadan biletinizi satın alın! neredennereye.com/otobus-bileti/