6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Alanya - ANTALYA otobüs biletleri, ortalama 24.83 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 6 firma, günde 30 sefer yapmaktadır.

Alanya - ANTALYA arası yaklaşık olarak 135 km olup ortalama yolculuk 1 saat 59 dakika sürmektedir.

Alanya - Antalya seyahatiniz için harita bilgileri, Alanya için 36.56014 kuzey enlemi, 32.00212 doğu boylamı ve Antalya için 36.88414 kuzey enlemi, 30.70563 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Alanya - Antalya seferi için kalkış noktaları ise Alanya için Antalya, Belek, Fethiye, Finike, Gazipaşa, Kalkan, Kaş, Kemer, Kumluca, Manavgat, Serik, Akseki, Çolaklı, Mahmutlar, Side, cevizli, Gümüşyaka, Sidekavşağı ve Antalya için Alanya, Belek, Fethiye, Finike, Gazipaşa, Kalkan, Kaş, Kemer, Kumluca, Manavgat, Serik, Akseki, Çolaklı, Mahmutlar, Side, cevizli, Gümüşyaka, Sidekavşağı noktalarıdır.

Alanya - ANTALYA haritası

En uygun fiyatlarla Alanya - ANTALYA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve Alanya - ANTALYA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla Alanya - ANTALYA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.