6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Anadolu Ulaşım Şubeleri - Telefon Numaraları 

Anadolu Ulaşım otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 
Çağrı Merkezi0850 333 35 64

Haziran 2003 yılında kurulan firma. Pek çok otobüs firması arasından yenilikçi yapısı ile sıyrılmayı başarmıştır. 2003 senesinde, Anadolu Ulaşım İzmir, İstanbul ve Ankara arası sefer yapmaktaydı. Bu anlamda ülkede yer alan pek çok otobüs firmasından ayrıldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Aynı zamanda Anadolu Ulaşım olarak sadece merhum Orhan Erdoğmuş’un çabaları değil aynı zamanda bütün ekibin de üstün mücadelesi gözden kaçmaz. Kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin en güvenilir turizm markaları arasında sayılmaya başlanır. Daha sonrasında ise ulaşım ağı genişletilerek pek çok farklı il merkezine seferler düzenlenmeye başlanır.

O zamana kadar hep sabit ve bilindik şekillerde hareket eden firmaların aksine şehirlerarası yolcu taşımacılığı söz konusu olduğu zaman yenilikçi ve farklı bir soluk getirmeyi amaçladıkları da söylenebilir. Tabi sonra ki dönemlerde bu yenilikçi duruş pek çok firmanın taklit etmesi ile hızlı bir şekilde yayılacaktır. Bugün otobüs sektöründe ön plana çıkarılan pek çok yeniliğe öncelikle Anadolu Ulaşım’ın imkân sağladığı unutulmaması gereken konu başlıkları arasında yer alır. Bir anlamda Avrupa tarzı ulaşım imkânlarının sağlanması ile de inovasyon ve yeniliklerin ard arda sıralanması sağlanmıştır. Bu yaklaşım kısa süre içerisinde yayılarak tüm ülke genelinde Anadolu Ulaşım’ı sevilen bir firma haline getirmiştir.

Anadolu Ulaşım İle Yolculuk Yapmaya Başladığınız Anda

  • Her koltukta televizyon keyfi
  • Her koltukta priz imkânı
  • Her koltukta dergi, gazete ve istenilmesi halinde diğer mecmua servisleri

Anadolu Turizm ulaşım söz konusu olduğu zaman yenilikçi yaklaşımı sunmayı ön plana çıkarmaktadır.

  • Aynı zamanda sınırsız ikram seçenekleri
  • Türk kahvesi ikramı
  • Kiralık dizüstü bilgisayar imkânı
  • Kiralık oyun seçenekleri

Benzeri pek çok yenilik firma ile artık normal seçenekler arasında yer almayı başarmıştır. Aynı zamanda tamamı yeni ve son model araçlar ile hızlı bir şekilde yolculuk yapmanın da ayrıcalığını bir arada yaşamak mümkündür. Daha detaylı bilgi için firmanın internet sitesine de göz atabilirsiniz.

Üstelik bugün internet üzerinde öylesine bir araştırma yapıldığı zaman bile net bir şekilde görülebilir ki Anadolu Turizm yenilikleri ile sizi her zaman için ön plana çıkaran bir turizm firması olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Bugün Anadolu Turizm’in internet adresi ziyaret edildiği zaman pek çok sosyal sorumluluğun da büyük bir başarı ve gurur ile üstlendiği görülebilir. Seyahatlere yenilikçi bir yaklaşımla yaklaşmak için sizler de bu kaliteli adresi ziyaret edebilirsiniz. Söz konusu olan ulaşımsa cevap Anadolu Ulaşımdır.

Anadolu Ulaşım'ın gittiği şehirler

Anadolu Ulaşım sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Jet Turizm de dahil olmak üzere 80'den fazla firmanın biletlerini ClickBus.com.tr'den alabilirsiniz.