6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Ankara Antalya Otobüs Bileti

Ankara Antalya otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları Clickbus.com.tr’de! En kaliteli Ankara Antalya otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Ahi Yusuf Mescidi; Selçuklu Mahallesinde Mermerli Sokaktadır. 1249 yılında Ahi Yusuf adına yapılmıştır. Son yıllarda onarılmıştır.

Kare planlı küçük bir mescittir. Moloz taşlarla yapılmıştır. Hicri 647 (miladi 1249) tarihli yapım yazıtı vardır. Kiremitli bir kubbe ile örtülüdür. Son cemaat yerine ait sütun kalıntıları kuzeyinde yer almıştır. Eğimli bir arazide bulunduğundan kuzey duvarı daha yüksektir.

Mescidin güneyinde kale duvarları arasında Ahi Yusuf Türbesi bulunmaktadır.

ANKARA - ANTALYA otobüs biletleri, ortalama 60.96 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 12 firma, günde 25 sefer yapmaktadır.

ANKARA - ANTALYA arası yaklaşık olarak 549 km olup ortalama yolculuk 6 saat 19 dakika sürmektedir.

Ankara - Antalya seyahatiniz için harita bilgileri, Ankara için 39.92077 kuzey enlemi, 32.85411 doğu boylamı ve Antalya için 36.88414 kuzey enlemi, 30.70563 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Ankara - Antalya seferi için kalkış noktaları ise Ankara için Beypazarı, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Sincan ve Antalya için Alanya, Belek, Fethiye, Finike, Gazipaşa, Kalkan, Kaş, Kemer, Kumluca, Manavgat, Serik, Akseki, Çolaklı, Mahmutlar, Side, cevizli, Gümüşyaka, Sidekavşağı noktalarıdır.

ANKARA - ANTALYA haritası

En uygun fiyatlarla ANKARA - ANTALYA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve ANKARA - ANTALYA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla ANKARA - ANTALYA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.