6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Ankara Eskişehir Otobüs Bileti

Ankara Eskişehir otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Ankara Eskişehir otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Atatürk ve Kültür Müzesi: Atatürk Caddesinin Türe Sokağında eski Adalet İlkokulu binasındadır. 1970 yılında müze olarak açılmıştır.

a) Atatürk Müzesi: Atatürk ile ilgili odada Atatürk’e ait giyim eşyaları, armağan edilen eşyalar, piknik ve yemek takımları, Eskişehir ile ilgili anıları gösteren çeşitli fotoğraflar vs. bulunmaktadır.

b) Kültür Müzesi: Diğer iki odada Eskişehir’in bölgesel kültürü ile ilgili etnografik birçok eser yer almıştır. Kadın giyimleri, çocuk salıncağı, keseler, çoraplar, kadın süs eşyaları, kemer tokaları, heybeler, kemer ve tokalar, eski silahlar, ok ve yaylar, çakmaklı tüfekler, eski Türk yazı örnekleri, eski saat ve teşbihler, fincan altlıkları, mutfak eşyaları, şifa tası ve kahve takımları bulunmaktadır.

ANKARA - ESKİŞEHİR otobüs biletleri, ortalama 32.18 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 15 firma, günde 38 sefer yapmaktadır.

ANKARA - ESKİŞEHİR arası yaklaşık olarak 233 km olup ortalama yolculuk 2 saat 40 dakika sürmektedir.

Ankara - Eskişehir seyahatiniz için harita bilgileri, Ankara için 39.92077 kuzey enlemi, 32.85411 doğu boylamı ve Eskişehir için 39.77667 kuzey enlemi, 30.52056 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Ankara - Eskişehir seferi için kalkış noktaları ise Ankara için Beypazarı, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Sincan ve Eskişehir için Sivrihisar noktalarıdır.

ANKARA - ESKİŞEHİR haritası

En uygun fiyatlarla ANKARA - ESKİŞEHİR otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve ANKARA - ESKİŞEHİR seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla ANKARA - ESKİŞEHİR seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.