6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Antalya Ankara Otobüs Bileti

ANTALYA Ankara otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları Clickbus.com.tr’de! En kaliteli ANTALYA Ankara otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Antalya Ankara otobüs bileti seçeneklerini internet sitemiz ClickBus.com.tr ‘den görebilir, sizin için en uygun olan seçeneği internet üzerinden satın alabilirsiniz. 1923 senesinde cumhuriyetin ilanından beri ülkemizi başkenti, konumu açısından ülkenin ortasında bulunan, Türkler’in 1071 senesinde Anadolu’ya giriş bileti olan, tarihi ve doğal güzellikleriyle tanınan Ankara’ya giderek, tarihimizi gezerek öğrenebilir, parklara ve göllere giderek Ankara ‘da keyifli anlar geçirebilirsiniz. 

Ülkemizin güneyinde Akdeniz Bölgesi’nde bulunan Antalya’dan, ülkenin ortasında bozkırlarla çevrili, gölleri, parkları ve tarihi atmosferiyle meşhur başkent Ankara’ya otobüs firmalarının farklı seçeneklerde otobüs seferleri bulunmaktadır. Ankara’dan Antalya’ya tatil yapmaya geldiyseniz ve dönüş bileti almanız gerekiyorsa, internet sitemizdeki seçenekleri değerlendirirek yine sizin için en uygun Antalya Ankara otobüs biletini bulabilirsiniz. Onlarca Antalya Ankara otobüs seferi bulabileceğiniz internet sitemiz ClickBus.com.tr’de tek yapmanız gereken seferlerin saat kaçta başladıklarını ve kaç lira olduklarını değerlendirmek ve sizin için en uygun otobüs biletini almaktır.Hemen sonrasında otobüs firmasının servis durumuna göre size en yakın yerden Antalya otogarına giderek 7,5 saat sürecek yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Tabi ki bu süre yol durumu ve otobüsünüzün mola sayısına göre değişmektedir. Antalya Ankara arası 544 km mesafe bulunmasına rağmen, bu 7,5 saatlik yolda keyifli anlar geçirebilir, yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Şanal Turizm, Mermerler Seyahat ve Isparta Petrol gibi onlarca otobüs firmasının Antalya Ankara otobüs seferleri bulunmaktadır. Bu güzergah için ortalama bilet fiyatı 60 TL iken, Antalya Ankara en ucuz otobüs bileti 40 TL’dir.

Antalya Ankara otobüs firmaları Bucak, Burdur,Afyon, Sivrihisar ve Polatlı güzergahını izleyerek Ankara’ya ulaşmaktadır. Otobüs firmaları, bu güzergah üzerinde Antalya’dan 297 km uzaklıkta bulunan ve yolcuğun 4 saatlik bölümü tamamlandıktan sonra otobüsünüzün ulaşabileceği Afyon’da mola vermektedirler. Bu şekilde yolculuğa yaklaşık yarısı tamamlandıktan sonra Afyon’da vermiş olduğunuz molada, temiz havayla dinlenebilir, kokusuna dayanamayacağınız sucuk ekmeği yiyerek karnınızı doyurabilirsiniz. Eğer meşhur Afyon sucuğunun tadına Ankara’da bakmak isterseniz, molanızda Ankara’ya götürmek üzere bu meşhur sucuklardan alabilir, tost veya çorbayla açlığınızı yatıştırabilirsiniz. Yolculuğunuzun geriye kalan 3,5 saatlik bölümünde ne yapmak istediğinize bağlı olarak gazete veya dergi alabilir otobüste dağıtılan ikramların tadına doyarken almış olduğunuz dergi ve gazeteleri okuyabilirsiniz. Ya da yolcu yastığı alıp, gözüp açıp kapayıncaya kadar Ankara’da olabilirsiniz.

            Otobüs firmalarına göre değişmekle birlikte; Alanya, Belek ve Finike gibi Antalya’nın herhangi bir tatil beldesinden otobüsünüze binebilir ya da tercih ettiğiniz otobüs firmasının servis imkanlarına göre bulunduğunuz yerden servisle Antalya otogara gelebilir, otobüsünüze otogardan da binebilirsiniz. Antalya’dan başlayan ve 7,5 saat süren bir yolcuğun sonunda son durağınız Ankara Aşti’ye gelerek, otobüs firmanızın sağlamış olduğu servis imkanından yararlanarak Kızılay, Ulus gibi gitmek istediğiniz yerlere servisle ulaşabilirsiniz.

            ClickBus.com.tr ‘den Antalya otobüs bileti veya Ankara otobüs bileti alabilir, Ulus Gençlik Parkı ve Eymir Gölü ya da Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahat yeri  Anıtkabir gibi hem doğal güzellikleri hem de tarihimiz için anlamlı yerleri bulunan Ankara‘ya gidebilirsiniz.  Ya da Ankara’dan Antalya’ya gidecekseniz Ankara Antalya gidiş dönüş biletini internet sitemizden satın alabilirsiniz. Siz de Anıtkabir’i, müzeleri, doğal parkları, gölleri ve Selçuklu Caddesi gece eğlenceleriyle ünlü Ankara ‘ya gitmek için, Antalya Ankara otobüs bileti almak istiyorsanız, hemen internet sitemizden sizin için en uygun bileti alabilirsiniz.

ANTALYA - ANKARA otobüs biletleri, ortalama 61.22 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 12 firma, günde 23 sefer yapmaktadır.

ANTALYA - ANKARA arası yaklaşık olarak 549 km olup ortalama yolculuk 6 saat 21 dakika sürmektedir.

Antalya - Ankara seyahatiniz için harita bilgileri, Antalya için 36.88414 kuzey enlemi, 30.70563 doğu boylamı ve Ankara için 39.92077 kuzey enlemi, 32.85411 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Antalya - Ankara seferi için kalkış noktaları ise Antalya için Alanya, Belek, Fethiye, Finike, Gazipaşa, Kalkan, Kaş, Kemer, Kumluca, Manavgat, Serik, Akseki, Çolaklı, Mahmutlar, Side, cevizli, Gümüşyaka, Sidekavşağı ve Ankara için Beypazarı, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Sincan noktalarıdır.

ANTALYA - ANKARA haritası

En uygun fiyatlarla ANTALYA - ANKARA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve ANTALYA - ANKARA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla ANTALYA - ANKARA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.