6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Antalya Konya Otobüs Bileti

Antalya Konya otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Antalya Konya otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Emir Nurettin Kümbeti; Eski odun pazarında, Sephavan Mahallesi Rehberi Hürriyet Sokağına açılan çıkmaz Kurs Sokağında 11 No. lu evin bahçesindedir.  Selçuklu Emir Nurettin için yapılmış bir türbedir.

Duvarları ve külâhı tuğladan yapılmıştır. Batısında geniş kemerli bir kapısı vardır. Sekiz köşeli olup yüksek bir külahla örtülüdür.

Fakih Dede Türbesi; Fakihdede Mahallesinde, Raflı Sokakta bahçe içersindedir. Karamanoğlu zamanında 1455 yılında yaptırılmıştır. Bu husus türbenin kuzey yönündeki kapı üzerinde ve sivri bir kemer içersinde hicri 860 (miladi 1455) tarihli yazıtında belirtilmiştir. Türbede yalnız Karamanoğlu çağı bilgini Burhanettin Fakih’in sandukası bulunmaktadır.

Kesme taştan yapılmıştır. Alt kısmı dört, üst kısmı sekiz köşeli olup tuğladan yapılmış piramid şekilli bir külah ile örtülüdür.

ANTALYA - KONYA otobüs biletleri, ortalama 60.65 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 11 firma, günde 31 sefer yapmaktadır.

ANTALYA - KONYA arası yaklaşık olarak 304 km olup ortalama yolculuk 4 saat 2 dakika sürmektedir.

Antalya - Konya seyahatiniz için harita bilgileri, Antalya için 36.88414 kuzey enlemi, 30.70563 doğu boylamı ve Konya için 37.86667 kuzey enlemi, 32.48333 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Antalya - Konya seferi için kalkış noktaları ise Antalya için Alanya, Belek, Fethiye, Finike, Gazipaşa, Kalkan, Kaş, Kemer, Kumluca, Manavgat, Serik, Akseki, Çolaklı, Mahmutlar, Side, cevizli, Gümüşyaka, Sidekavşağı ve Konya için Akşehir, Beyşehir, Cihanbeyli, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Bozkır, Doğanhisar, Hüyük, Kulu, Seydişehir, Soğukkuyu, kulumakas, Konyakarapınar noktalarıdır.

ANTALYA - KONYA haritası

En uygun fiyatlarla ANTALYA - KONYA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve ANTALYA - KONYA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla ANTALYA - KONYA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.