6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Antalya Sakarya Otobüs Bileti

Antalya  Sakarya otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları Clickbus.com.tr’de! En kaliteli Antalya Sakarya otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Anadolu’nun en bereketli topraklarından bir bölümü olarak, küçük bir il için tarımda önemli yeri vardır. Şekerpancarı ve patates yüksek gelir sağlayan ürünleridir. Şekerpancarı, buğdayla dönüşümlü ekilir. Mısır ile tütün, başlıca ilk üç ürünü izler. Fındık bahçeleri, bağcılık, meyvecilik de önemlidir. İpekböcekçiliği, deniz ve tatlı su balıkçılığı ile kültür hayvancılığı gelişmiştir. Hayvancılıkta İstanbul pazarını besleyen merkezlerden biri olarak önem taşır.

ENDÜSTRİ

19. yy sonunda Anadolu Demiryolu’nun yapımıyla 1950’lerdeki imalat sanayi yatırımları il ekonomisine canlılık getirmiştir. Şeker ve vagon fabrikaları bu gelişme içinde önemli rol oynamıştır. Özel kesimin imalat sanayine yönelmesiyle ilk büyük özel sektör fabrikası Üni- royal açılmıştır. 1970’lerden bu yana süratle hızlanan sanayileşme süresi içinde imalat sanayinin hemen tüm dallarında yatırımlar yapılmıştır.

ANTALYA - SAKARYA otobüs biletleri, ortalama 89.29 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 6 firma, günde 7 sefer yapmaktadır.

ANTALYA - SAKARYA arası yaklaşık olarak 581 km olup ortalama yolculuk 6 saat 42 dakika sürmektedir.

Antalya - Sakarya seyahatiniz için harita bilgileri, Antalya için 36.88414 kuzey enlemi, 30.70563 doğu boylamı ve Sakarya için 40.78333 kuzey enlemi, 30.4 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Antalya - Sakarya seferi için kalkış noktaları ise Antalya için Alanya, Belek, Fethiye, Finike, Gazipaşa, Kalkan, Kaş, Kemer, Kumluca, Manavgat, Serik, Akseki, Çolaklı, Mahmutlar, Side, cevizli, Gümüşyaka, Sidekavşağı ve Sakarya için Hendek, Karasu, Akyazı, Kumbaşı, Kuruçeşme noktalarıdır.

ANTALYA - SAKARYA haritası

En uygun fiyatlarla ANTALYA - SAKARYA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve ANTALYA - SAKARYA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla ANTALYA - SAKARYA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.