6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

As Bafra Otobüs Firması

As Bafra otobüs firması, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet kalitesi ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden bir firmadır. Bununla birlikte firma, yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana daima gelişime açık olmanın yararını gözlemleyerek, zamanın neler getirdiğine dikkat etmeye özen göstermektedir. Kendi içerisinde belirlediği gelişim hedeflerini gerçekleştirmek ve bu büyümeyi bitirerek ulusal çapta bir firma olmayı sağlamak için çalışmalarına devam ederken başta müşterileri olmak üzere insanların haklarına saygı duyarak daima hukuku korumak zorunda olduğunun bilincindedir.

As Bafra otobüs firması, sefer sayılarını, donanımı ve teknik yapılanmasını arttırmayı, ulusal çapta düşündüğü hedeflerini gerçekleştirmek için büyük bir adım olarak gördüğü için en doğru şekilde uygulamak zorunda olduğunun bilincindedir. Bununla birlikte önce insan prensibinden yola çıkarak, müşteri memnuniyetinin ancak üstün hizmet kalitesi sağlamaktan geçtiğinin ve bunun da ancak daima güler yüzlü hizmet ilkesini takip ettiğinin farkında olarak çalışmaya devam etmektedir.

As Bafra otobüs firması kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firma olarak, belirlenen çalışma prensiplerinin asla esnetmemek ve taviz vermemek. Önce insan ilkesine dayanarak her geçen kendi bünyesinde barındırdığı insanların hizmet anlayışını bir basamak öteye taşımak… Başta kurulduğu çevre olmak üzere daima insanların ve toplumun yararlarını koruyarak, yıkmadan yapılanmayı sağlamak” olarak belirlemiştir.