6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

As Mersin Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz As Mersin Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

As Mersin Turizm, müşterilerinin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümleri geliştirerek kaliteli ve güvenli hizmet sunma, müşteri memnuniyeti konusunda bekleneni gerçekleştirme misyonuyla yola çıkmıştır.

Sitemiz üzerinden As Mersin Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın, As Mersin Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

As Mersin Turizm’in önceliği yolcularının memnuniyeti için güvenli ve rahat yolculuk imkanı yaratmak, kendilerini yenilemek, "Her Şey zamanında" ilkesiyle hatasız hizmet vermektir. Yolcu taşımacılığında müşterilerin beklentilerini karşılayan As Mersin Turizm, teknolojiden yararlanarak yolcularını en iyi şekilde ağırlamaya önem verir.

As Mersin Turizm’in hedefi toplam kalite, hizmet ve yaşam biçimlerini, ulusal kara yolu taşımacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve geliştirme çabası içinde olmaktır. Müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için, çalışanlarının motivasyonu ve mutluluğunu önemseyen firma, tüm ilişkilerinde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmayı hedefler.

Ucuz As Mersin Turizm otobüs bileti alımlarınızda ClickBus.com.tr’yi seçerek kolayca As Mersin Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarih için As Mersin Turizm ile Turizm etmenin farkını yaşayabilirsiniz!