6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

As Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz As Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Kazançlı yolculuğun tek adresi olarak As Turizm karşımıza çıkmaktadır. As Turizm Kütahya merkezli hizmet veren firmalar arasında ön plana çıkan ve çeşitli avantajlar sunan önemli bir firmadır. Zaman içerisinde modern yapısı ve gelişen yüzü ile daha çok ilgi odağı olmayı başarmıştır.

As Tur, mükemmel hizmeti uygun fiyat seçeneği ile almak isteyen herkesin ziyaret ettiği bir adres olarak dikkat çekmektedir. Sizler de Kütahya’dan Türkiye’nin pek çok il merkezine As Tur ile yolculuk yaparak hem modern araçlarla seyahat edebilir hem de aynı zamanda puan kazanabilirsiniz.

Nasıl mı?

As Turizm’e ait Yol Club’a üye olarak ayrıcalıklı bir şekilde kazanmaya başlayabilirsiniz. Önceleri sadece puan yerine indirimlerden yararlanmanıza olanak tanırken zaman içerisinde hem indirim yapan hem de puan kazandıran bir sistem haline dönüşmüştür. Bu da As Tur’u geleceğe yönelik bir firma yapma yolunda emin adımlarla ilerletmektedir. Sizler de As Tur’un bu ayrıcalığından kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Seyahatlerinizde farklı özellikleri ile As Tur’dan faydalanarak bu noktalara bir adım daha yaklaşmanız mümkün olmaktadır. Yol Club kart kullanan müşterilerimiz yolculuk başı yüzde 7 puan kazanırken aynı zamanda aldıkları biletlerden de yüzde 5 indirim kazanmaktadır. Bu da Yol Club’ın ne büyük ayrıcalığa sahip olduğunu daha net bir şekilde göstermektedir. 

Sitemiz üzerinden As Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; As Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

As Turizm ile Yol Club üyesi olmak istiyorsanız size en yakın yol club abone noktasına giderek üyelik yaptırmanız yeterli olacaktır. As Turizm en kaliteli yolculuk seçeneklerini en kısa süre içerisinde tamamlayarak misafirlerini ayrıcalıklı bir şekilde yolculuğa davet etmektedir. Sizler de bu seçeneklerden kolaylıkla yararlanarak ayrıcalıklı yolculuk hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hem hızlı, hem kaliteli hem de yenilikçi yapısıyla As Turizm sizi farklı seyahatin adresine davet etmektedir.

As Turizm​'in gittiği şehirler

Ucuz As Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca As Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte As Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!