6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

 

Aybastı İltimat Şubeleri - Telefon Numaraları 

Aybastı İltimat otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Merkez0 452 714 11 32Ordu714 10 54 İzmit311 61 51
İstanbul - Avrupa658 31 00İstanbul - Anadolu419 95 95Samsun465 63 54

Aybastı tarihin her sayfasında ön plana çıkmayı başarmış kilit şehirlerden bir tanesi olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Aybastı İtimat Turizm ise Aybastı’yı ülkenin tüm şehirlerine aktif olarak bağlamayı görev edinmiş bir turizm firması olarak ön plana çıkar.

Karadeniz’e yaklaşık 50 km mesafede bulunan ilçe, Kordan, Reşadiye ve Mesudiye ilçeleri ile de komşudur. Aynı zamanda bu ilçelerle aktif olarak bağlantısı bulunduğu için Aybastı’dan Türkiye’nin her yerine bu ilçeler de kullanılarak ulaşım sağlanabilmektedir. Aybastı gerek Türk tarihi gerekse Türklerden önceki tarihiyle oldukça hayati öneme sahip olan ilçeler arasında yer alır. Bu özelliği ile ilk bakıldığı andan itibaren dikkatleri çekmektedir.

Genel olarak firma kurulduğu günden bu yana güven ile büyümeyi tercih etmiştir. Bugün müşteri odaklı bir şekilde hizmet verdiği Mercedes O 403 ve Mercedes Travego model otobüsleri ile Türkiye yollarında hizmet sunmaktadır.

Aybastı İtimat bölgenin genel özellikleri ve ihtiyaçları söz konusu olduğu zaman genel olarak ihtiyaçları karşılayacak şekilde hizmetler sunar. Bu bakımdan da doğrudan Aybastı’dan Türkiye’ye doğru konforlu bir yolculuğun da kapıları açılmış olur. Şimdilik filosunda bulunan araç sayısı yetersiz olarak görülebilir. Fakat Aybastı İtimat ilçenin ihtiyaçları söz konusu olduğu zaman yeterli miktarda araca sahip olan bir firma olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Sizler de kaliteli bir yolculuğa kapılarınızı açmak istiyorsanız Aybastı İtimat firmasından yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Uzun süredir en kaliteli olana kavuşmak için firma çalışmalarına devam etmektedir. Bu bakımdan Aybastı’ya yolunuz düşerse bu firma ile yolculuk yapabilirsiniz. Karadeniz’in cenneti olarak anılan şirin Aybastı sizleri de tüm güzelliği ile davet etmektedir.

Sadece Aybastı’da değil, aynı zamanda civar ilçe ve köylerde bulunan her türlü ayrıcalığa da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aybastı İtimat markasını İstanbul güzergâhı üzerinde de görmek mümkündür. Daha detaylı bilgi ve ayrıcalıklı seçeneklere ulaşmak adına sizleri de firma ile yolculuk yapmaya davet ediyoruz. Aybastı İtimat siz değerli müşterileri rahat ettirmek için her türlü ayrıcalığı yapmaktadır. Özellikle sınırsız ikram seçenekleri ve koltuk arkası televizyon uygulaması gibi farklı özelliklere sahip olarak rahat bir yolculuk yapmak isterseniz sizleri de Aybastı İtimat konforuna davet ediyoruz.

Aybastı İtimat'ın gittiği şehirler

Aybastı İtimat Turizm sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.