6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Balıkesir İzmir Otobüs Bileti

Balıkesir İzmir otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Balıkesir İzmir otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın! Balıkesir otobüs bileti uygun fiyatlar ve firma karşılaştırma seçeneğiyle burada!

Belevi: Selçuk’un kuzeyinde, Selçuk- Tire ve Selçuk-Torbalı yol kavşağının doğusunda, Belevi Köyü'ne 3 km uzaklıktaki mezar anıtı. M.Ö. 3. yy'a tarihlenen kayaya oyulmuş bu anıt, Halikarnassos Mausoleionu'ndan sonra, antik Anadohinun en yüksek ve büyük mezarıdır. Ephesos'a 11 km uzaklıktadır. Yapımı tamamlanmamış olan mezar anıtı; 11,37 m yüksekliğindeki podium üzerinde yer alan, Korint sütunlarla çevrili cella ve piramit çatıdan oluşur. Piramit çatı tasarlanmış, ancak bitirilmemiştir. Kare planlı, mermer kaplı podiumun içinde. Efes Arkeoloji Müzesi’nde sergilenen mermer lahit yer alıyordu. Çatının kenarında, doğal boyda aslan ve grifon heykelleri vardı. Heykeller, İzmir ve Efes müzelerindedir. Anıtın piramit çatı olmadan toplam yüksekliği 23 m dolayındadır. Yapıdaki doğulu öğeler nedeniyle anıt Helenistik döneme tarihlenmektedir. 

BALIKESİR - İZMİR otobüs biletleri, ortalama 29.74 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 3 firma, günde 39 sefer yapmaktadır.

BALIKESİR - İZMİR arası yaklaşık olarak 181 km olup ortalama yolculuk 2 saat 20 dakika sürmektedir.

Balıkesir - İzmir seyahatiniz için harita bilgileri, Balıkesir için 39.64837 kuzey enlemi, 27.88261 doğu boylamı ve İzmir için 38.41885 kuzey enlemi, 27.12872 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Balıkesir - İzmir seferi için kalkış noktaları ise Balıkesir için Akçay, Altınoluk, Bandırma, Burhaniye, Erdek, Gönen, Havran, Sarımsaklı, Susurluk, Altınova, Ayvalık, Gömeç, Manyas, Edremit ve İzmir için Aliağa, Bergama, Çandarlı, Çeşme, Dikili, Gümüldür, Menemen, Özdere, Seferihisar, Selçuk, Urla, Ürkmez, Salihleraltı noktalarıdır.

BALIKESİR - İZMİR haritası

En uygun fiyatlarla BALIKESİR - İZMİR otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve BALIKESİR - İZMİR seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla BALIKESİR - İZMİR seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.