6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Balıkesir Sakarya Otobüs Bileti

Balıkesir Sakarya otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Balıkesir Sakarya otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın! Balıkesir otobüs bileti uygun fiyatlar ve firma karşılaştırma seçeneğiyle burada!

Ağaç Bab Efsânesi: Adapazarı'nın Erenler Tepesi, aynı zamanda Ağaç Baba'nın yattığı yerdir. Ağaç Baba, bahar geldi mi, ormana iner, boş tarlalara fidan diker, ağaç yetiştirirmiş. Ağaç Baba'nın diktiği fidanları koparan ya da yetiştirdiği ağaçları kesenlerin elleri kurur, bu yüzden kimse ormanlara el süremezmiş. Ölürken, Ağaç Baba'nın vasiyeti şu olmuş. Benden sonra, çocuklarınızın mutlu, topraklarınızın verimli olmasını istiyorsanız ağaçlarıma dokunmayın. Benim hayır duamı almak, dünya ve ahiretinizi mamur etmek istiyorsanız ağaç dikiniz. Ağaç Baba öleli yıllar, yüzyıllar olmuş. Ama ölmeyen, halk arasında yaşayan bir vasiyeti var. Bu vasiyeti Sakarya için değil, tüm Anadolu için kabullenmek gerek.

BALIKESİR - SAKARYA otobüs biletleri, ortalama 50 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 1 firma, günde 1 sefer yapmaktadır.

BALIKESİR - SAKARYA arası yaklaşık olarak 326 km olup ortalama yolculuk 4 saat sürmektedir.

Balıkesir - Sakarya seyahatiniz için harita bilgileri, Balıkesir için 39.64837 kuzey enlemi, 27.88261 doğu boylamı ve Sakarya için 40.78333 kuzey enlemi, 30.4 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Balıkesir - Sakarya seferi için kalkış noktaları ise Balıkesir için Akçay, Altınoluk, Bandırma, Burhaniye, Erdek, Gönen, Havran, Sarımsaklı, Susurluk, Altınova, Ayvalık, Gömeç, Manyas, Edremit ve Sakarya için Hendek, Karasu, Akyazı, Kumbaşı, Kuruçeşme noktalarıdır.

BALIKESİR - SAKARYA haritası

En uygun fiyatlarla BALIKESİR - SAKARYA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve BALIKESİR - SAKARYA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla BALIKESİR - SAKARYA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.