6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Balıkesir Uludağ otobüs seferleri

Diğer Balıkesir Uludağ seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Firma 1973 yılından beri güvenle yolculuğun kaynağı olarak ön plana çıkmaktadır. Firmanın kurucusu olan Fehmi Şengörenoğlu, 1961 senesinden bu yana farklı farklı otobüslerle Balıkesir merkez başta olmak üzere taşımacılık yapmaktadır. 1974 yılında resmi olarak Uludağ Seyahat kurulduktan sonra o dönemin en meşhur otobüslerinden sayılan O 302 (Mercedes)’ler ve V8 tipi otobüslerle yoluna devam ederler. Yaklaşık 20 senelik bir süre içinde kendi bölgesinde ön plana çıkan firma daha sonra tüm ülkeye yayılan bir yatırım yapma kararı alır. Bu kararı ilk olarak uyguladığı tarih ise 1996 senesidir. Bu sene şirketin bir anlamda revizyona uğraması ve bütünüyle yenilenmesi şeklinde de açıklanabilir.

Firma ilk defa filosunu Mercedes Benz Travego ile güçlendirmiştir. Tarihler 2006’yı göstermektedir. O tarihten sonra çok geniş bir ağ ile ülkenin genelinde yolculuklar ve seferler düzenlenir. Firmanın şu an yaklaşık 100 adet aracı bulunmaktadır. Bu araçlarla bağlı bulunduğu bölgedeki insanların hem güvenini kazanmış hem de yaptığı hizmetlerle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmıştır.

Sitemiz üzerinden Balıkesir Uludağ Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Balıkesir Uludağ Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Firma, araç kiralama seçeneklerinden tutun da binek araç kiralama seçeneklerine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Aynı zamanda diğer firmaları ile de sıkı bir bağlantısı bulunduğu unutulmaması gereken bir konudur.

Filosunda birbirinden kaliteli araçları barındıran Balıkesir Uludağ Turizm güven içerisinde yolculuk yapma imkânı sunarken aynı zamanda konforunuzu da ön plana çıkarmayı amaçlamaktadır. Bu bakımdan büyük bir rahatlıkla Balıkesir Uludağ Turizm ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Her geçen gün farklı bir seçeneğin ön plana çıkarıldığı bu noktada uygun bir şekilde yolculuk yapmak söz konusu olduğunda firmanın ilk akla gelen adres olduğu da unutulmamalıdır. Bugün ülkemizde bir şekilde Balıkesir Uludağ Turizm ile yolculuk yapmış herkesin bu firma hakkında olumlu yorumları bulunduğu da unutulmaması gereken bir konu olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Sizler de bu firma ile yolculuk yapmak isterseniz gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Neden mi?

  • Yolcu velinimetimizdir prensibiyle hareket ederler.
  • Filolarında bulunan araçların bakımlarını devamlı yaparlar ve yeni araçlar kullanırlar.
  • Ekiplerinin eğitimini düzenli olarak yaparlar.

Bu maddeler firmayı kullanmak için yeterli sebepler olabilir. Aynı zamanda içeriğinde bulundurduğu ikram seçenekleri, otobüs ayrıcalığı ve pek çok konu başlığında da bu firmanın bir ayrıcalık olduğunun bir kez daha altını çizmekte fayda vardır. Uçakla seyahat etmek istiyorsanız Thy, Anadolujet, Sunexpress gibi firmaların bilet satışlarını yapan NeredenNereye.com sitemize de göz atabilirsiniz.

Otobüs firmaları genellikle uzun yollar söz konusu olduğu zaman çok önemlidir. Sizi ne kadar rahat ettirdiği, ne kadar sık durduğu, ikramları ve otobüsün imkânları büyük bir önem taşımaktadır. Balıkesir Uludağ Turizm ise müşterilerini devamlı olarak rahat ettirmek için elinden geleni yapmayı seçmiştir. Zamana bağlı olarak firmanın devamlı gelişim göstermesi ve herkes tarafından biliniyor olması da bu firmaya güvenmek için önemli bir sebep olarak karşımıza çıkmaktadır.

Balıkesir Uludağ Turizm​'in gittiği şehirler

Ucuz Balıkesir Uludağ Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Balıkesir Uludağ Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Balıkesir Uludağ Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!