6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Bartın Otobüs Firmaları, Seferleri, Bilet Fiyatları, Telefon Numaraları ve En Ucuz Bartın Otobüs Bileti ClickBus.com.tr'de!

Bartın’a giden otobüs firmaları

Batı Karadeniz’de yer alan küçük ama görülmesi gereken bir il olan Bartın, orman bakımından oldukça zengindir. Karabük, Zonguldak ve Kastamonu gibi illerle komşuluğu bulunan şehir, 4 ilçeden oluşmaktadır. İstanbul’a uzaklığı 445 km olan Bartın’a birkaç farklı ulaşım seçeneğiniz bulunmaktadır. İstanbul Bartın uçuç süresi yaklaşık 1 saat sürmektedir. Şehir Ankara’dan 290 km, Samsun’dan 515 km, Bursa’dan 450 km, Trabzon’dan 845 km uzaklıktadır.

Bartın otobüs bileti alırken Clickbus.com.tr artık yanı başınızda! Biletinizi aratın ve en ucuz Bartın otobüs firmaları, fiyatlarına göre listelensin.

Bartın, bir sahil kenti olduğu için şehre ulaşmak için deniz yolunu da tercih edebilirsiniz. Şehrin limanında yer alan Bartın Limanı, yolcu giriş çıkışlarının da yapıldığı limandır. Şehre havayolu ile ulaşmak istiyorsanız, şehrin merkezine en uygun havaalanı olan Saltukova havalimanını kullanabilirsiniz. Sonrasında karayolu ile ulaşımı tercih ederek şehir merkezine ulaşacaksınız. Bartın ulaşım seçeneklerinden biri de demiryolu ile ulaşımdır. Yine Zonguldak Saltukova’da, şehir merkezine 38 km uzaklıkta yer alan tren istasyonunu kullanarak da şehre gelebilirsiniz.

Bartın şehrine ulaşım, ağırlıklı olarak karayolu ile sağlanmaktadır. Daha hızlı ve kısa süreli bir ulaşım seçeneği için ise havayolu, demir yolu ve denizyolunu da tercih edebilirsiniz. İstanbul’dan Bartın’a gitmek için birkaç farklı seçeneğiniz var. Uçak ile yaklaşık 1 saat süren İstanbul-Bartın arası yolculuğun bilet fiyatı 70 TL iken, tren yolculuklar yedi buçuk saat sürmekte ve fiyatlar 50 TL civarındadır. Şehre en yakın havaalanına iniş yaptıktan sonra şehir merkezine, otobüs ve dolmuşları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Bartın otobüs firmaları ve bu firmaların bilgileri Clickbus.com.tr’de! En ucuz online bilet fiyatları ile Bartın otobüs biletinizi sorgulayın ve dilediğiniz firmadan biletinizi satın alın! neredennereye.com/otobus-bileti/