6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Antalya’nın batı ilçelerinde çok uzun süredir hizmet veren firma her sene teknolojinin nimetlerinden daha fazla faydalanarak yolcularının rahatı için yapılması gerekenleri maksimum seviyeye çıkarmaktadır. İlk olarak 60’lı yılların sonlarına doğru zor şartlar altında yapılan yolculuklardan sıyrılarak günümüzdeki konforlu yolculuk seçeneğine ulaşmak mümkün olmuştur. Batı Antalya Seyahat ilk olarak yola çıktığında araçların büyük bir çoğunluğu burunlu ve üstten yerleştirilen bagajlara sahip olduğu için daha konforsuzdu fakat zaman içerisinde tüm bu sorunlar aşıldı.

Firma modern haline ise 2005 senesinde geldi. Antalya’nın bunaltıcı sıcaklığında tamamı klimalı bir şekilde hizmet veren araçları sayesinde müşteri memnuniyetini maksimum noktaya çıkarmaya çalışan firma filosu ile şehirlerarası yolcu taşımacılığı bünyesinde önemli bir yol kat etmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere firma Antalya’nın batı bölgesindeki ilçelerde faaliyet gösterir. İl içi yolcu taşıma bünyesinde faaliyet gösteriyor olsa bile pek çok şehirlerarası otobüs firmasından daha kaliteli hizmet verdiği müşterileri tarafından da kabul edilmektedir.

Ön plana çıkan ilçeleri genellikle Antalya ilinin batı ilçeleridir. Firma bu yollarda uzun süredir hizmet veren ve tabir-i caizse tüm yolları avucunun içi gibi bilen pek çok deneyimli kaptana sahiptir. Aynı zamanda otobüs içinde yer alan hizmetler de normal şehirlerarası otobüslerden pek farklı değildir. Klima, ikram ve hatta koltuk arkası televizyon seçeneği ile Türkiye’nin en rahat şehir içi yolculuğunu yapma imkânına sahip olabilirsiniz. Filosunu her geçen gün daha modern hale getiren firma sene sonunda yeni araçları da bünyesine katacaktır.

Müşterilerinin beklentileri minimum düzeyde bile olsa onu maksimum olarak görüp yorumlayan bir kalite sistemi ile işler. Önce müşterinin can ve mal güvenliği daha sonrasında ise rahat etmesini sağlamak için yapılması gereken her şeyi yapmaktadır.

Bu sebeptendir ki, her geçen gün filosuna daha modern ve kaliteli araçlar ilave etmektedir. Firma, Antalya’nın Batı ilçelerinden doğrudan ya da dolaylı olarak Fethiye ve Marmaris istikametine kadar devam etmektedir. Bu yönde güzergâh çizilirken de bazen ana yol bazen de yayla üzerinden çizilen bir güzergâh ile ulaşım sağlanır.

Batı Antalya Tur'un gittiği şehirler

Batı Antalya Tur sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.