6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Batman Otobüs Firmaları, Seferleri, Bilet Fiyatları, Telefon Numaraları ve En Ucuz Batman Otobüs Bileti ClickBus.com.tr'de!

Batman’a giden otobüs firmaları

Mardin, Muş, Siirt, Bitlis ve Diyarbakır ile komşu olan Batman, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir şehirdir. Oldukça zengin ve köklü bir tarihi geçmişi olan şehir, tarihsel anıtları, antik bölgesi Hasankeyf ve doğal güzellikleri ile görülmesi gereken yerlere sahiptir. Adeta bir doğa harikası olan şehir, ülkenin unutulmuş noktalarında bir yerde olmasına rağmen, bir gezi ya da tur planlamanızın içinde yer alabilecek, doğal güzelliği ile sizi kendine hayran bırakacak bir yerdir. Peki, Batman’a ulaşım nasıl sağlanacak?

Batman otobüs bileti alırken Clickbus.com.tr artık yanı başınızda! Biletinizi aratın ve en ucuz Batman otobüs firmaları, fiyatlarına göre listelensin.

Şehre ulaşmak için havayolunu ve karayolunu kullanabilirsiniz. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerden yapılan Batman uçak seferlerinin yanında, Batman otobüs seçenekleri de yer almaktadır. Şehrin İstanbul’a uzaklığı 1551 km, Ankara’ya uzaklığı 1098 km, İzmir’e uzaklığı ise 1513 km’dir. İstanbul’dan Batman’a uçak ile ulaşım 2 saat sürmektedir ve Batman uçak biletleri ortalama 100 TL civarındadır. Otobüs ile Batman’a ulaşım ise 80 TL’dir. Aynı şekilde İzmir ve Ankara’dan Batman’a gitmek için de otobüs ve uçak seferlerini kullanabilirsiniz.

Batman’a yolunuz düşerse, şehrin birbirinden güzel lezzetlerini tatmayı da ihmal etmeyin. Kısa süreli bir uçak yolculuğundan sonra, Batman’a indiğinizde, birbirinden güzel yemekleri ile Batman mutfağını tatmadan geri dönmeyin. Buraya gelirseniz özellikle kebapları, köfteleri, taş ekmeği, Hevra ve Tandır ekmeğinin tadına bakmayı ihmal etmeyin. Batman, iki kişilik bir hafta sonu gezisi ya da farklı bir şehir turu için tercih edebileceğiniz merkezler arasında yer alıyor.

Batman otobüs firmaları ve bu firmaların bilgileri Clickbus.com.tr’de! En ucuz online bilet fiyatları ile Batman otobüs biletinizi sorgulayın ve dilediğiniz firmadan biletinizi satın alın! neredennereye.com/otobus-bileti/