6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Baysal Turizm Şubeleri - Telefon Numaraları 

Baysal Turizm otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ankara224 05 42Ankara (Polatlı)623 11 42Antalya332 24 24

Firma Polatlı Ankara arası hizmet vermektedir. Baysal Turizm pek çok anlamda güler yüzlü hizmeti temel edindiği için gerek sosyal medyada gerekse başka platformlarda firma hakkında şikayete rastlanmamaktadır. Bu konuda yaptığı yaklaşımlar ve sunduğu inovatif çözümler sayesinde müşterileri kaliteli olana ulaştırmayı amaçlamaktadır. Sizler de kaliteden yana tercih kullanmak isterseniz sadece Baysal Turizm’i ziyaret edebilirsiniz.

Yapısı itibariyle Polatlı ile Ankara arası hizmet vermeyi tercih ettiği için her yarım saatte bir Ankara ilinden Polatlıya araç kaldırılmaktadır. Ankara ilinden hareket eden en erken araç 07:00 de iken Polatlı’dan Ankara yönüne 06:30 ve 06:45 de olmak üzere 15’er dakikaya iki araç kalkacak şekilde yolculuk yapılması sağlanmaktadır. Her anlamda önce müşteri memnuniyetini öne çıkarmaya çalışan firma burada da yine müşterilerinin gereksinimlerini düşünmüş, gidecekleri yere veya işlerine geç kalmamaları için elinden geleni yapmıştır.

Firma hakkında gerek sosyal medyada gerekse normal diyaloglarda pek çok olumlu mesaj yayınlanmaktadır. Çünkü kaliteli olanı uygun fiyattan sundukları yetmezmiş gibi öncelikli olarak müşteri memnuniyetine de önem verirler. Bu da müşterilerinin ilgi odağı olmaları için geçerli bir sebep olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Siz de ayrıcalıklı bir yolculuk yapmak isterseniz Baysal Turizm seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Her yönü ile müşteri memnuniyeti temel alındığı için herhangi bir sorun yaşanmaksızın seyahatleriniz gerçekleştirilecektir.

Daha detaylı bilgi için firmanın internet adresine de göz atabilirsiniz. Hem internet adresi hem facebook adresinde güncel olarak sefer saatlerinde yapılan değişiklikler ve oynamalar aktarılmaktadır. En son açık öğretim sınavına girecek öğrencilerin mağduriyet yaşamamalarını sağlamak amacıyla bir değişiklik yapıldığı da gözlerden kaçmamaktadır. Bu bakımdan firma, ön plana çıkan ağı ve ayrıcalıklı seçeneği ile siz değerli müşterilerini en kaliteli olana ulaştırmayı amaçlamaktadır. Daha detaylı bilgi ve farklı olan seçeneklere sahip olmak için sadece internet adresimizi ziyaret etmeniz de yeterli olmaktadır. Her türlü güncel bilgiye ve anlık olarak yapılan değişikliklere bu adreslerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Baysal Turizm öncelikle müşteri memnuniyetini temel alarak yola çıkmaktadır.

Baysal Turizm​'in gittiği şehirler

Baysal Turizm sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.