6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bolu Ankara Otobüs Bileti

Bolu Ankara otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Bolu Ankara otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Devdiran Mescidi: Demir Fırka Mahallesinde, İçkale güne- yindedir. Çok küçük ve sade yapılıştadır. Mihrabında Kelimei Tevhit yazılıdır.

Direkli Camisi: Ulucanlar Caddesi yakınında, Başkır Mahallesinde, Direkli Sokak No: 16’dadır. Ayet yazılı mihrabı geometrik geçmelerle süslüdür. Giriş kısmında Direklibaba mezarı vardır.

Eskicioğlu Camisi: Hamamönü yakınında, Akalar Mahallesinde, Eskicioğlu Sokak No: 2’dedir. Yapılış tarihi belli değildir. 1905 yılında onarılmıştır. Mihrabı tavana kadar yükselmektedir.

Eski Hamam: Ulus’ta, Gazi Lisesi bitişiğindedir. XV. yüzyılda yapılmıştır. Kubbelerle örtülüdür. Sıcaklık kısmının orta kubbesi dekore edilmiştir.

Eyüp Mescidi: Hamamönü yakınında, Akalar Mahallesinde, Sarıca Sokaktadır. XV. yüzyılda yapılmıştır. Tavan kirişleri aşı boyalı nakışlarla süslüdür. Mihrabı sade bir yapılıştadır.

Gecik Mescisi: Ulucanlar Caddesi No. 81’dedir. 1443 yılında yapılmıştır. Alçıdan mihrabı kabartma motiflerle süslüdür.

BOLU - ANKARA otobüs biletleri, ortalama 37.19 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 4 firma, günde 16 sefer yapmaktadır.

BOLU - ANKARA arası yaklaşık olarak 188 km olup ortalama yolculuk 1 saat 59 dakika sürmektedir.

Bolu - Ankara seyahatiniz için harita bilgileri, Bolu için 40.73948 kuzey enlemi, 31.61156 doğu boylamı ve Ankara için 39.92077 kuzey enlemi, 32.85411 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Bolu - Ankara seferi için kalkış noktaları ise Bolu için Gerede, Mengen, Yeniçağa, Aydıncık ve Ankara için Beypazarı, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Sincan noktalarıdır.

BOLU - ANKARA haritası

En uygun fiyatlarla BOLU - ANKARA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve BOLU - ANKARA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla BOLU - ANKARA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.