6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Burdur Antalya Otobüs Bileti

Burdur Antalya otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları Clickbus.com.tr’de! En kaliteli Burdur Antalya otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Tabiat Tarihi ve Prehistorya Salonu: Jeolojik zamanlara ait çeşitli fosillerin yer aldığı üç vitrinden sonra; Anadolu’nun en eski yerleşmesi olan ve Alt Paleolitik’ten Roma Çağı’na kadar tüm kültürlere ait kesintisiz stratigrafi veren Karain Mağarası’nda bulunan yontuk çakıllar, el baltaları, kazıyıcılar kemik aletler sergilenmektedir.

Karain, Antalya’nın 27 Km. kuzeybatısında, Şam Dağı’nın kalkerli eteklerinde bulunan bir mağaradır. Paleolitik Çağa tarihlenen buluntuların yanısıra, Mezolitik Devirde yaşamış Neanderthal insanının diş ve iskelet kalıntılarına da rastlanmaktadır. Bemayük yörede eski Tunç Çağını tek başına temsil eden bir merkezdir. Eserlerin çoğunluğunu mezar buluntuları oluşturur.

BURDUR - ANTALYA otobüs biletleri, ortalama 21 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 3 firma, günde 4 sefer yapmaktadır.

BURDUR - ANTALYA arası yaklaşık olarak 130 km olup ortalama yolculuk 1 saat 43 dakika sürmektedir.

Burdur - Antalya seyahatiniz için harita bilgileri, Burdur için 37.72691 kuzey enlemi, 30.28888 doğu boylamı ve Antalya için 36.88414 kuzey enlemi, 30.70563 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Burdur - Antalya seferi için kalkış noktaları ise Burdur için Bucak, Gölhisar, Çavdır, Karamanlı, Tefenni ve Antalya için Alanya, Belek, Fethiye, Finike, Gazipaşa, Kalkan, Kaş, Kemer, Kumluca, Manavgat, Serik, Akseki, Çolaklı, Mahmutlar, Side, cevizli, Gümüşyaka, Sidekavşağı noktalarıdır.

BURDUR - ANTALYA haritası

En uygun fiyatlarla BURDUR - ANTALYA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve BURDUR - ANTALYA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla BURDUR - ANTALYA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.