6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bursa Mersin Otobüs Bileti

Bursa Mersin otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları Clickbus.com.tr’de! En kaliteli Bursa Mersin otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın! Bursa otobüs bileti uygun fiyatlar ve firma karşılaştırma seçeneğiyle burada!

Narlıkuyu Mağarası; Silifke’nin 23 km. kuzeydoğusunda olup Narlıkuyu koyuna 2 km. lik bir yol ile bağlıdır. Cennet çukurunun 300 m. batısındadır. Çok dar bir delik olan giriş ağzı denizden 160 m. yüksekliktedir. Buraya monte edilen 15 m. lik bir demir döner merdivenle içine inilmektedir. Doğu-batı yönünde uzanan yeraltı salonları bulunan bir mağaradır. Cennet ve Cehennem mağaralarına göre burada daha güzel yeraltı görünümleri bulunmaktadır. İçersin de bol sayıda ve büyük boyda sarkıt ve dikitler yer almıştır. Astım mağarası ve Dilek kuyusu adlarıyla da tanınmaktadır.

Nekropol; Silifke’nin kuzeyinde ve Mut yolunun sağ ve solundaki tepeler üzerinde bulunan mezarlardır.

Burada kayalar içersinde oyulmuş dikdörtgen şeklindeki mezarlar ile açıkta duran dikdörtgen tekne şeklinde lâhitler bulunmaktadır. Mezar odalarında iç duvarların önünde bulunan üçer tane mezar üçgen halinde yazıtlar ve büstlerle süslüdür. Kesme taştan yapılmış olan lâhitlerin ise kabartmalarla süslü koltukları, yazıtları, büstleri ve heykelleri vardır.

BURSA - MERSİN otobüs biletleri, ortalama 105 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 8 firma, günde 9 sefer yapmaktadır.

BURSA - MERSİN arası yaklaşık olarak 822 km olup ortalama yolculuk 9 saat 18 dakika sürmektedir.

Bursa - Mersin seyahatiniz için harita bilgileri, Bursa için 40.18257 kuzey enlemi, 29.06687 doğu boylamı ve Mersin için 36.8 kuzey enlemi, 34.63333 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Bursa - Mersin seferi için kalkış noktaları ise Bursa için Gemlik, İnegöl, Karacabey, Mustafakemalpaşa, Orhangazi, İznik, Mudanya, Yenişehir, ve Mersin için Anamur, Bozyazı, Erdemli, Silifke, Tarsus, Taşucu, Gülnar, Mut, Topaklı noktalarıdır.

BURSA - MERSİN haritası

En uygun fiyatlarla BURSA - MERSİN otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve BURSA - MERSİN seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla BURSA - MERSİN seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.