6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Çankırı Güven Turizm otobüs seferleri

Diğer Çankırı Güven Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Çağdaş Güven Turizm Şubeleri - Telefon Numaraları 

Çağdaş Güven Turizm otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ankara224 01 18 Çankırı213 12 32İstanbul - Anadolu341 50 18
İstanbul - Avrupa658 38 37İzmit311 20 18Sakarya276 69 55

Çağdaş Güven Turizm 15 seneden daha uzun süredir Türkiye yollarında güven ile yolculuk yapmaya devam ediyor. Genel olarak firmayı incelediğimiz zaman kaliteli hizmet ve eğitimli personel ayrıcalığı ile dikkatleri üzerinde topladığını söyleyebiliriz. Firma öncelikli olarak yolcularının konforlu bir şekilde yolculuk yapmasını sağlayan özelliği ile dikkatleri üzerinde topluyor.

Firma Çankırı merkezli olarak ilk önce 1998 senesinde Çağdaş Güven Yer Hizmetleri Turizm adı ile kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden itibaren bölgenin diğer araç ve firma seçeneklerinden ayrılan Çağdaş Güven Turizm hızlı ve güvenilir hizmet seçeneğini son derece kısa bir süre içerisinde sunuyor olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır. İlk önce müşterinin can güvenliğinin sağlanmasını isteyen firma daha sonrasında ise güler yüzlü ekibi ile müşterilerin konforunu ön plana çıkarmaktadır.

Türkiye yollarında 1998 senesinden bu yana hizmet veriyor olması da zamana bağlı olarak deneyimin artması anlamına gelmektedir. Çağdaş Güven Turizm, Çankırı ili başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok il merkezine yolculuklar düzenlemektedir. Sizler de büyük bir rahatlık ve kolaylıkla bu turizm firmasının ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve ayrıcalıklı olana ulaşmak adına sizleri de kaliteli olanın adresine davet ediyoruz.

Her geçen gün büyüyen yapısı ve modern filosunun yanı sıra iyi eğittiği personeli ile de Çağdaş Güven turizm güven ile yolculuk yapmak isteyen yolcularına kapılarını açmaktadır. Hemen hemen tüm arabalarında standart donanım olarak koltuk arkası kişisel tv seçeneği sunduğu için yolculuklarınızın daha eğlenceli bir şekilde geçmesini amaçlamaktadır. Sizler de bu güven ile yola çıkarak hem eğitim hem de kaliteli olanı bir arada bulabilirsiniz. Firmanın Ankara ilinde bulunan ofisi ile de herhangi bir sorun yaşanması durumunda sizlere güven ile hizmet verebilmektedir.

Türkiye yollarında kaliteli ve ayrıcalıklı bir yolculuk arıyorsanız kesinlikle tercihinizi Çankırı’dan yana Çağdaş Güven turizm ayrıcalığından yana kullanabilirsiniz.

Çağdaş Güven Turizm'in gittiği şehirler

Çağdaş Güven Turizm sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.