6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Çankırı Özlem Turizm Şubeleri - Telefon Numaraları 

Çankırı Özlem Turizm otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ankara224 08 18Çankırı212 20 20İstanbul - Anadolu553 13 37
İstanbul - Avrupa658 33 18İzmit311 61 52Sakarya291 39 20

Çankırı merkezli olarak ön plana çıkan otobüs şirketi Hasan Aslan tarafından 1950 yılında kurulmuş Aslan Kardeşler Şirketine bağlı olarak ön plana çıkmaktadır. Firma bugün akaryakıt ve nakliye sektörü başta olmak üzere pek çok farklı kolda hizmet gösterir.

1994 yılına gelindiği zaman Aslan Kardeşler Firması tarafından Çankırı ilinin yeni bir otobüs firmasına ihtiyacı olduğu fark edilerek yeni kurulan bu firmanın ismi Çankırı Özlem koyulmuştur. Yusuf, Hasan ve Mehmet Aslan kardeşlerin kurduğu firma taşımacılık sektöründe hızlı bir gelişme yaşayarak bugünkü modern haline gelmiştir. 2000 yılına gelindiğinde ise Mehmet Aslan hayatını kaybetmiştir.

Çankırı ilinin en önemli firmalarından bir tanesi olarak ortaya çıkarılan Çankırı Özlem Turizm, Çankırı ilinin en eski ve en farklı firmalarından bir tanesi olarak ön plana çıkar. Firma, misyonu ve vizyonu itibariyle kaliteli fiyat seçeneği ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu amaçla çıktığı yolda hız kesmeden devam ederek ayrıcalıklı olanı son derece uygun fiyat seçeneği ile sunmayı amaçlar. Aynı zamanda ürün ve seçenekleri ile de teknolojik olandan yana tercihini kullandığı için kaliteli bir hizmet anlayışı ile ön plana çıktığını söyleyebiliriz.

Sizler de kaliteli bir şekilde yolculuk yapmak isterseniz Çankırı merkezli hizmet veren Çankırı Özlem Turizm ayrıcalığından kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Sizden aldığı güç ile yoluna devam eden firma büyüyen filosu ile de dikkatlerden kaçmamaktadır. Firmanın 2012 senesinden itibaren filosunda ciddi artışlar gözlenmektedir. 2012 yılında 12 adet olan otobüs sayısı müşterilerin isteğine ve yoğunluğa bağlı olarak devamlı bir şekilde artış göstermektedir.

Firma öncelikli olarak müşteri memnuniyetini temel alan yapısı ile dikkat çeker. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra ayrıcalıklı hizmet seçenekleri ile de dikkatleri üzerinde topladığı bilinir. Çankırı firmasının en farklı ve en kaliteli firması olan Çankırı Özlem turizm seyahat konusunda ayrıcalıklı olandan yana tercih kullanmak isteyenlerin en önemli durağı olarak tüm dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Dilerseniz internet adresimizi ziyaret ederek birbirinden farklı seçeneklere son derece kolay bir şekilde ulaşmanız da mümkün olabilir. En farklı ve en kaliteli olanın adresine sizleri de davet ediyoruz.

Çankırı Özlem​'in gittiği şehirler

Çankırı Özlem sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.