6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Çayırağası Turizm otobüs seferleri

Diğer Çayırağası Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Çayırağası Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Çayırağası Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Çayırağası Türkiye’nin en eski otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Genel olarak firma profiline göz attığımız zaman Gaziantep merkez olmak üzere Türkiye’nin pek çok il merkezine seferleri olduğu görülebilir. Aynı şekilde yüksek müşteri memnuniyeti ve eğitimli personeli ile de eskiyen bir yapıya değil, giderek modernleşen artılara sahip olduğunu gözler önüne sermektedir.

Türkiye’de yolcu taşımacılığı konusunda farklı güzellikleri bulunmasına rağmen teknoloji kullanımında öncü firma olması da Çayırağasını ön plana çıkaran ayrıcalıklı bir özellik olarak ön plana çıkar. Sene 1944 olduğunda Gaziantep merkezde kurulan bu firma öncelikle Gaziantep merkezli seferlere başlamış fakat günümüzde tüm Türkiye’de seksenin üzerinde noktaya servis yaparak önemli bir hacme ulaşmıştır. Bu da pek çok ilke imza atan firmanın ne kadar ayrıcalıklı olduğunu gözler önüne sermektedir.

Firmanın profili ve ayrıcalıklı özellikleri incelendiği zaman, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden bir firma görüntüsü çizdiğini de söylemek mümkündür. Peki ama müşterinin ihtiyaçlarına bağlı olarak ön plana çıkan bu ayrıcalıklar nelerdir? Dilerseniz onlara değinelim. En önemlisi Çayırağası olarak firma profili ön plana çıkarılarak ayrıcalıklı seçeneklere sahip olunması amaçlanmaktadır. Bir diğer deyiş ile Çayırağası seçeneğinden yararlanarak kaliteli olana son derece uygun fiyattan ulaşmanız da mümkün olmaktadır. Aynı şekilde firma kısa bir süre içerisinde gelişme göstererek bu konuda özellikle vip yolculuk seçeneklerini de hizmetinize sunmuştur.

Sitemiz üzerinden Çayırağası otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Çayırağası otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Bir diğer önemli konu başlığı ise farklı seçeneklerin sunulduğu noktalara sahip olmasıdır. Söz gelimi ekspres seferler düzenleyerek müşterilerinin gitmek istedikleri noktalara daha kısa sürede ulaşmalarını sağlaması da bu noktada en fazla ortaya çıkan ayrıcalık olarak dikkatleri üzerinde toplayabilir.

İstanbul ya da Hatay’dan Gaziantep iline gitmek isterseniz ya da civar illere ulaşım sağlamak isterseniz Çayırağası ayrıcalığından son derece uygun bir fiyatla sahip olacağınız da unutulmaması gereken bir husustur. Aynı zamanda firmaya Türkiye’nin her yerinden 444 00 27’nolu telefon numarasından da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgi almak için firmanın kendi internet adresini de kolaylıkla ziyaret etmeniz mümkündür.

Çayırağas​ Vip Turizm'in gittiği şehirler

 

Ucuz Çayırağası otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Çayırağası bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Çayırağası ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!