6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Cide Tekiner Turizm Şubeleri - Telefon Numaraları 

Cide Tekiner Turizm otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Kastamonu 0366 566 10 80İstanbul - Anadolu0216 553 21 32İstanbul - Avrupa 0212 658 38 62

Kastamonu, Cide merkezli olarak dikkatleri üzerinde toplayan bir otobüs firmasıdır. Zamana bağlı olarak değişim göstermiş olmasına karşın Türkiye’nin pek çok il merkezine sefer düzenlemesi ile tanınmaktadır. Firma ülke genelinde uzun süredir hizmet veren otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Yaklaşık kırk senedir Türkiye yollarında yer alan firma aynı zamanda Kastamonu ilinin hizmet veren en eski otobüs firmalarından bir tanesidir.

Seyahat yaşantısına Mercedes’in bir döneme damgasını vuran 302 model araçları ile başlayan Cide Tekiner Turizm zaman içerisinde pek çok farklı araca da geçiş yapmıştır. İlk olarak 302’lerle başlamasına karşın günümüzde giderek modernleşen araçları ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Şu an için 20 binin üzerinde nüfusa sahip olan Cide, doğal güzellikleri misafirperver insanları, dağ ve ormanın bir araya geçtiği pek çok farklı manzarası ile ön plana çıkan son derece farklı ve kaliteli bir adres olarak ön plana çıkar. Kilometrelerce süren sahil şeridi ile kafa dinlemek ve buna uygun olarak tatil seçeneğinden yararlanmak isteyenlerin de ziyaret edeceği adresler arasında yer almaktadır.

Zamana bağlı olarak değişen yapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile Cide Tekiner yollara çıktığı ilk gün ki gibi hizmet vermeye devam etmektedir. Yollarda güven ile hizmet vermeyi amaç edinen firma  İstanbul ve Kastamonu başta olmak üzere ülkemizin pek çok il merkezine ayrıcalıklı seferler düzenlemektedir.

Özellikle Cide’li olup bu otobüs firması ile yolculuk yapmayan insan sayısı neredeyse yok gibidir. Farklı ve kaliteli bir yolculuk seçeneği arayanlar ayrıcalıklı bir şekilde bu firmadan yararlanabilirler. Sizler de Cide seyahat ayrıcalığından yararlanmak isterseniz kolaylıkla bilet alabilirsiniz. Eski zamanlara oranla günümüz Cide Seyahatten kolaylıkla bilet almak için interneti ziyaret etmek yeterli olacaktır. Sadece internet adresi ziyaret ederek nasıl bir yol izlenmesi gerektiğine ve hangi adreslerin tercih edilmesi gerektiğine karar vermek yeterlidir. Kısa bir süre içerisinde Cide Tekiner pek çok bilet alternatifi ve ayrıcalıklı seçenekleri ile ön plana çıkabilir. Kastamonu ve Cide ilçesi başta olmak üzere pek çok noktaya yolculuk yapabilirsiniz.

Cide Tekiner​'in gittiği şehirler

Cide Tekiner sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.