6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Çorum Kargı Turizm Otobüs Firması

Kargı Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir otobüs firmasıdır. Çorum Kargı Turizm, yolcu taşımacılığı alanında çalışma yaşamını devam ettirirken her zaman müşterilerinin memnuniyetini ve haklarını gözeterek büyümeye ve bağlı bulunduğu toplumun ilkeleri ile çelişmemeye özen göstermektedir. Başlangıçta sahip olduğu seferlerini fazlalaştırarak her geçen gün hizmet merkezlerini ve sistemini büyütmeyi hedeflemektedir. Çorum Kargı Turizm, “Ankara, Düzce, Çorum, Gebze, İstanbul, İzmit, Sakarya” varış noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayan otobüs firmasıdır. Çorum Kargı Turizm, doğru ve odaklı büyümenin yolunun müşteri memnuniyetinden geçtiğini, bunun için de daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş hizmet personelinin gerekliliğini bilmektedir.

Çorum Kargı Turizm otobüs firması kendisine misyon olarak, “Ulaşım sektöründe gerekli bütün altyapı ve teknik ekipleri oluşturarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak. Müşterinin ve bulunduğu çevrenin hak ve saygınlığını firmanın büyüme prensipleri arasında barındırarak değerlere zarar vermeden büyümek. İnsan ve çevre ilişkilerinde, öncelikle kendi bünyesinde barındırdığı insanlar olmak üzere kişilerin haklarını koruyarak, maddi manevi değer kaybını önlemek,” ilkelerini benimsemiştir.

Çorum Kargı Turizm otobüs firması, kendisine vizyon olarak, “Bağlı bulunduğu coğrafya içerisinde daima hedefleri doğrultusunda ilerlemek, hedeflerini yerine getirirken çeşitli değerleri koruyarak her geçen gün biraz daha büyümek ” ilkelerini benimsemiştir