6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Dadaş Turizm otobüs seferleri

Diğer Dadaş Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Dadaş Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Dadaş Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Doğunun en eski firmalarından bir tanesidir. Özellikle sefer sayısının fazla olması ile bilinir. Kuruluş tarihine baktığımız zaman firmanın ilk olarak Bünyamin Bağcı tarafından 1973 senesinde kurulduğu görülmektedir. Erzurum merkezli olarak Türkiye yollarında ön plana çıkan firma aslında doğunun da en eski firmalarından bir tanesi olarak dikkat çekmektedir.

Kurulduğu senelerin en modern araçlarından olan Mercedes Benz O 302’lere sahip olması ve hızlı bir şekilde Ankara ve İstanbul seferlerini yapması da tüm Türkiye genelinde önemli bir firma olduğunu ön plana çıkarmaktadır. O dönem 14 adet olan O 302’ler zamana bağlı olarak yenilerinin piyasaya çıkması ile birlikte bir sene sonra 65’e kadar yükselmeyi başarmıştır. Kısa bir süre içerisinde Erzurum başta olmak üzere hemen hemen pek çok il merkezine seferler düzenleyen ayrıcalıklı bir firma olmayı başarmıştır. Günümüzde de bu başarılı profilini çok fazla kaybetmeyen firma öncelikli olarak teknoloji ve eleman eğitimini ilk sıraya koyarak ülkemizin pek çok il merkezine seferler düzenlemektedir. Hatta bu seferler arasında sayı bakımından yer yer 120’ye kadar çıkıldığı bile görülmüştür. Ama günümüzde otobüslere olan ilginin azalması ve uçak sayısının artırılması ile birlikte Dadaş Turizm filosunda az ama kaliteli otobüs seçeneklerini ön plana çıkarmıştır.

Sitemiz üzerinden Dadaş Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Dadaş Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Günümüzde firmanın 50’nin üzerinde otobüse sahip olan filosu ön plana çıkmıştır. Bir anlamda kaliteli olanı uygun fiyata sunmak için siz değerli müşterilerine hizmet veren firma bu anlamda kaliteli olanı son derece kısa bir süre içerisinde sunmayı da amaçlamaktadır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve farklı olana kolaylıkla ulaşmak adına sizleri de kaliteli bir şekilde seyahatin ilk adresi olan Dadaş Turizm ayrıcalığına davet ediyoruz.

Farklı araç seçenekleri ve kaliteli yolculuk artıları ile Dadaş Turizm ülkemizin öne çıkan en önemli firmaları arasında ilk sıralarda yer alır. Sizler de kaliteli olana kolaylıkla ulaşmak adına bu seyahat firmasını son derece kısa bir süre içerisinde ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede ayrıcalıklı olana kolaylıkla ulaşmanız da mümkün olmaktadır.

Dadaş Turizm'in gittiği şehirler

Ucuz Dadaş Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Dadaş Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Dadaş Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!