6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Denizli İzmit Otobüs Bileti

Denizli İzmit otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Denizli İzmit otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın! Denizli otobüs bileti uygun fiyatlar ve firma karşılaştırma seçeneğiyle burada!

Av Kasrı (Küçük Saray), 1967'de İzmit Müzesi adıyla müzeye dönüştürüldü. Çeşitli dönemlerden arkeolojik yapılar ve 19. yy'dan saray eşyası sergilenmektedir. Hipodromda bir araba yarışını canlandıran mermer kabartma, gömüt taşları, heykeller, seramikler, İzmit'in doğu nekropo- lündeki tümülüsten çıkarılan eşya, Roma dönemi büstleri, İslam ve antik çağdan kalma yazıt ve büstler bulunur. Ayrıca, Atatürk'ün İzmit’e gelişinde kaldığı oda, Atatürk'ün yatak odası olarak düzenlendi. Bahçede, Roma dönemi heykeller, bir gömüt kapağı, sunaklar, sütun parçaları, lahitler ve OsmanlI döneminden bir tersane yazıtı bulunur.

Yöre mutfağının en önemli yemekleri cizleme, höşmerim kıvırma ve pişmaniyedir.

İzmit'te halıcılık hem atelyelerde hem de ev sanayii biçiminde sürmektedir. Hereke Halıları'nın turistik değeri birçok ailenin evde halı dokumasına yolaçtı.

DENİZLİ - İZMİT otobüs biletleri, ortalama 80 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 1 firma, günde 3 sefer yapmaktadır.

DENİZLİ - İZMİT arası yaklaşık olarak 546 km olup ortalama yolculuk 6 saat 9 dakika sürmektedir.

Denizli - İzmit seyahatiniz için harita bilgileri, Denizli için 37.77652 kuzey enlemi, 29.08639 doğu boylamı ve İzmit için 40.77599 kuzey enlemi, 29.94836 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Denizli - İzmit seferi için kalkış noktaları ise Denizli için Çivril, Sarayköy, pamukkale ve İzmit için Darıca, Gebze, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kandıra, Değirmendere, Tütünçiftlik noktalarıdır.

DENİZLİ - İZMİT haritası

En uygun fiyatlarla DENİZLİ - İZMİT otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve DENİZLİ - İZMİT seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla DENİZLİ - İZMİT seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.