6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Devran Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Devran Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Kayseri Merkezli firmalar arasında yer alan Devran Turizm, hizmette kaliteyi amaçlayarak yoluna devam eden firmalar arasında önemli bir noktada yer almaktadır. Zamana bağlı olarak farklı değişimler göstermiş olsa bile firmanın ilk olarak 1958 senesinde kurulduğu gözlerden kaçmamaktadır. Daha sonrasında hızlı bir büyüme ve gelişme gösteren firma hızlı değişimini de ön plana çıkaran kaliteli bir adres olarak dikkatleri üzerinde toplar.

Firma ilk olarak 1958 yılında Sarız Birlik ismi ile ortaya çıkmıştır. 2004 yılında Devran Turizm adını alarak Türkiye’nin pek çok noktasına seyahatler düzenlemektedir. Bugün firmanın yaptığı seferleri incelediğimiz zaman daha çok doğu illerini merkez kabul ederek yolculuklar yapıldığı gözlerden kaçmaz. Aynı şekilde Kayseri, Fatsa, Şanlıurfa gibi noktalara da Devran Turizm rahatlığı ve konforuyla kolaylıkla gitmeniz mümkündür.

Sitemiz üzerinden Devran Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Devran Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Firmanın kaliteli bir şekilde Türkiye yollarında hizmet veriyor olması da diğer bir ayrıcalığı olarak ön plana çıkar. Sizler de hizmette kaliteli olandan yana tercih kullanmak istiyorsanız Devran Turizm ayrıcalığından rahatlıkla yararlanabilirsiniz. yollarda kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetten son derece konforlu bir şekilde yararlanmak için Devran Turizm seçeneğinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Devran Turizm gerekli olan tüm belge ve yolcu taşıma ayrıcalıklarına sahip bir firma olarak ön plana çıkar. Genel olarak güzergah hakkında bilgi sahibi olmak gerekirse Kayseri merkez, Çorum, Nizip, Merzifon, Göksün, Gaziantep gibi pek çok noktaya ayrıcalıklı bir şekilde seyahat etmenin konforuna kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Firmanın yer alan araçlarında koltuk arkası televizyon konforundan da bahsetmemiz gerekirse; kişiselleştirilmiş televizyon ayrıcalığından yararlanarak uzun süren yolculuklarınızı konforlu bir ayrıcalığa ulaştırmanız söz konusu olabilir. Bu özelliği ile Devran Turizm ayrıcalıklı yolculuğu son derece kısa bir süre içerisinde ortaya çıkaran farklı bir seçenek olarak ön plana çıkmaktadır. Yaptığınız seyahatlerde ayrıcalıklı olana sahip olmak adına sadece kaliteli bir adresi ziyaret etmeniz de yeterli olacaktır. Devran Turizm bu konuda ihtiyacınız olan her türlü artıya siz değerli müşterilerini son derece kolay bir şekilde ulaştırıyor olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır.

Devran Turizm'in gittiği şehirler

Ucuz Devran Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Devran Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Devran Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!