6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Didim Seyahat otobüs seferleri

Diğer Didim Seyahat seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Didim Seyahat Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Didim Seyahat Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

İlk olarak 1964 senesinde kurulan firma o dönemler küçük birer ilçe olan Söke ile Didim ilçelerini birbirine bağlamak amacıyla kurulmuştur. Zaman içerisinde Didim’in hızlı bir gelişme göstermesi ile birlikte firmanın daha fazla şehre ulaşım sağlaması gerektiği anlaşılmıştır. O dönem bir birlik olarak kurulan firma da kurucu sayısı 30’un üzerinde üyeden oluşmuştur.

Kurulduğu dönemin şartları, Didim ilçesinin nüfusu ve yolculuk ihtiyacı söz konusu olduğu zaman Didim Seyahat yeterli oluyordu. Fakat zaman içerisinde ciddi anlamda bir büyüme ortaya koyulduğu için Didim Seyahat’inde ciddi anlamda büyümesi gerekti. Kullanılan araç sayısından tutun da araç modellerine ve hatta personel eğitimine kadar ciddi anlamda yatırımlar yapıldığını söylemek mümkündür.

Sitemiz üzerinden Didim Seyahat otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Didim Seyahat otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Başlarda Söke ve Aydın seferlerinin artırılması söz konusu olmuştur. Zaten ilk 20 senelik dilime göz attığımız zaman böylesine bir ihtiyaca gerek bile duyulmadığı görülür. Fakat Didim Seyahat ve Didimlilerin ihtiyaçları göz önüne alındığı zaman 1980 senesinden sonra daha ciddi bir büyüme periyodu içerisine adım atıldığı görülmektedir. Hızlı gelişmesini kısa bir süre içerisinde tamamlayan firma bu konuda attığı yeni adımlar ve yaptığı yatırımlar ile de gözden kaçmaz. Öncelikle firma İzmir ile Didim arası seferler yapmıştır. Bu konuda kullanılan minibüslerden daha ziyade büyük otobüs seçenekleri ön plana çıkmaktadır.

Yakın zaman içerisinde firma filosunda bulunan araçların tamamına yakınını yenileyerek yollarda daha kaliteli bir görüntüyle karşımıza çıkmaktadır. Bu durum da firmanın ayrıcalıklı bir tercih olmasını sağlayan diğer bir önemli husustur. Farklı noktalardan yaptığı yolculuk ile sizler de Didim ve İzmir arası yolculuk yapmak istiyorsanız rahatlıkla bu otobüs firmasından faydalanabilirsiniz.

Sizden aldığı güven ile yoluna devam eden Didim seyahat her geçen gün daha da yenilenen filosu ve eğittiği elemanları ile daha kaliteli hizmeti sunmak için yollarda yerini almış durumdadır. Daha detaylı bilgi için firmanın internet adresini rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda farklı seçenekleri ile kendini ön plana çıkaran bu ayrıcalıklı yolculuk türünü de denemeniz mümkün olmaktadır. Kaliteli ve hızlı bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise sizleri de Didim seyahat ayrıcalığa davet ediyoruz.

Didim Seyahat'in gittiği şehirler

Ucuz Didim Seyahat otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Didim Seyahat bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Didim Seyahat ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!