6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Doğu Karadeniz otobüs seferleri

Diğer Doğu Karadeniz seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Doğu Karadeniz Ekspres Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Doğu Karadeniz Ekspres Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Kurulduğu günden bu yana gelişmesine hız kesmeden devam eden Doğu Karadeniz Ekspres bu konuda bir marka olduğunu kanıtlamıştır. 1968 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana önce kendi yöresinde bir marka haline gelen daha sonrasında ise tüm ülkeye yayılan Doğu Karadeniz Ekspres günümüzde de Karadeniz Sahil şeridi başta olmak üzere pek çok farklı noktaya yolculuk yapmaktadır.

Öncelikle eğitimli personelin varlığına duyulan inançla kurumsallaşmaya doğru adım atan firma Türkiye yollarında pek çok farklı noktadan başlayarak ön plana çıkmaktadır. Firma genel olarak teknolojiden beslendiği için ürün ve ikram seçeneklerini ön planda tutmaktadır. Sizler de Doğu Karadeniz Ekspres ayrıcalığından yararlanarak lider bir firmadan yardım almak istiyorsanız sadece internet adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Doğu Karadeniz Ekspres genel olarak alınması gereken bütün kalite belgelerine sahip olarak müşterilerine daha kaliteli olanı daha uygun fiyat seçeneklerinden sunmayı amaçlamaktadır. Bu bakımdan bir ayrıcalık olarak ön plana çıkmasının yanı sıra her geçen gün daha ayrıcalıklı ve daha kaliteli bir seçenek olarak dikkatleri çekmektedir.

Sitemiz üzerinden Doğu Karadeniz Ekspres otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Doğu Karadeniz Ekspres otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Rize, Trabzon, Giresun, Antalya, İzmir ve İstanbul gibi güzergahlarda uzun süredir hizmet veren firma güven ile yoluna devam etmektedir. Bu konuda yapılan atılımlar firmanın ne kadar büyük bir ayrıcalığa sahip olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir. Sizler de Doğu Karadeniz Ekspres ayrıcalığından rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Aynı zamanda her gün düzenli olarak bu noktalardan kaldırdığı karşılıklı otobüsleri ile de ayrıcalıklı seyahatin kapılarını sonuna kadar açan firma siz değerli müşterilerine en ayrıcalıklı olanı en kısa sürede sunmayı amaçlamaktadır. Sadece Doğu Karadeniz Ekspres seçeneğinden yararlanarak farklı rotalara son derece kolay bir şekilde ulaşmanın da mümkün olduğu unutulmamalıdır.

Firma her anlamıyla teknoloji ile içli dışlı bir şekilde hareket etmektedir. Koltuk arkası televizyon seçeneği ile yolculuklarınız daha eğlenceli bir hale gelebilir. Bu konuda yapılan çalışmalar doğrultusunda her geçen gün farklı bir seçeneğin ön plana çıktığı bilinmektedir. Bu sebepten sizleri de kaliteli olanın adresine en kısa sürede davet ediyoruz.

Doğu Karadeniz Ekspres​'in gittiği şehirler

Ucuz Doğu Karadeniz Ekspres otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Doğu Karadeniz Ekspres bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Doğu Karadeniz Ekspres ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!