6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Düzce Güven Turizm Şubeleri - Telefon Numaraları 

Düzce Güven Turizm otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ankara224 01 81Antalya331 10 02Balıkesir246 57 01
Bolu274 14 50Bursa261 50 72Denizli371 38 31
Düzce444 67 81Eskişehir227 91 10İstanbul - Anadolu492 06 36
İstanbul - Avrupa658 21 81İzmir472 00 90İzmit654 17 89
Konya265 01 08Trabzon325 21 73Zonguldak257 39 40

Düzce merkez olmak üzere Türkiye’nin her şehrine sefer düzenleyen Düzce Güven, konforlu ve kaliteli bir yolculuğu son derece kolay bir şekilde siz değerli müşterilerine sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Sadece Düzce Güven ile yolculuk yaparak pek çok yeniliğe kolaylıkla ulaşmanız mümkün olabilir. Özellikle her koltukta bulunan tv ünitesi seçeneği ile yolculuğunuzu büyük bir konfora Düzce Güven ayrıcalığı ile dönüştürebilirsiniz.

Zaman ne kadar hızlı geçerse geçsin bazı firmalar öncelikli olarak müşterilerinin güvenini ve rahatlığını düşünmektedir. Bu misyon ile yola çıkan Düzce Güven filosunda hali hazırda bulunan tüm araçları dönemin en modern araçları arasından seçmiştir. Bu da mevsim ne olursa olsun herhangi bir sıkıntı yaşamaksızın dilediğiniz gibi yolculuk yapmanıza imkan sağlar. Bilgisayar kontrolü ve oldukça geniş ikram seçeneklerine sahip olan otobüsleri ile hem konfor hem de güvenliği en ince detaylarına kadar yaşamanız mümkün olabilir.

Düzce güven yolculukta konfordan yana tercihini kullananların adresi olarak ön plana çıkar. Bu doğrultuda verdiği hizmetler ile de dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Öncelikli olarak genişletilmiş koltuk aralıkları sayesinde konforlu bir şekilde yolculuk yapma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Sadece güvenli bir şekilde değil aynı zamanda farklı ve kaliteli yolculuğa ulaşmak için de kaliteli olandan yana tercih kullanmanız yeterli olacaktır. Sizden aldığı güç ile yoluna devam eden firma genişlettiği filosu ile de dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Bu konuda Düzce güven ayrıcalığına güvenebilir ve attığınız her adımı bu duruma uygun olarak belirleyebilirsiniz.

Firmanın diğer yenilik seçeneklerinden kısaca söz etmemiz gerekirse: Açık büfe ikram ve kişiselleştirilmiş televizyon seçeneğinden bahsedebiliriz. Yolculuğunuz süresince canınız ne zaman isterse açık büfe ikram ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz zaman doğrudan ihtiyacınız olan ikram ayrıcalıkları arasından farklı birini tercih etmeniz de mümkün olabilir. Aynı zamanda kişiselleştirilmiş televizyonlar istediğiniz film seçeneklerini ya da televizyon kanallarını izlemenize olanak sağlayan bir hizmet olarak ön plana çıkar. Son derece kolay bir şekilde Düzce Güven ayrıcalığından yararlanarak dilediğiniz zaman yolculuğun konforlu seçeneğinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Düzce Güven​'in gittiği şehirler

Düzce Güven sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. İsmail Ayaz da dahil olmak üzere 80'den fazla firmanın biletlerini ClickBus.com.tr'den alabilirsiniz.