6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Düzce otobüs bileti, seferleri ve otobüs firmaları, bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! Düzce’ye giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın!

Gölleri, ovaları ve tarih mirasıyla Düzce, en yeni illerimizdendir. Bu küçük ama şirin şehirde doğanın keyfini çıkaracaksınız.

Otobüs firmalarını inceleyin!

Tarihçe

Düzce’nin tarihi milattan önceki dönemlere dayanır. Hititlerin hakimiyet sürdüğü il, sonraları Bizans egemenliği altına girmiştir. Orhan Gazi döneminde Osmanlılarla Bizanslılar karşı karşıya gelmiş, düzce Bizanslıların elinden alınmıştır.  Düzce cumhuriyet döneminde büyük iki deprem yaşamıştır. 57. Türkiye Hükümeti tarafından deprem sonrası Düzce, 81. İlimiz olmuştur.

Düzce’de Görmeniz Gereken Yerler

Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Düzce bu bölgenin doğal güzelliklerine sahiptir. Düzce seyahatinize Melen Çayı’nı ziyaret etmekle başlayabilirsiniz. Özellikle rafting severlerin ziyaretine uğrayan Melen Çayı’nda eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

Ucuz Düzce otobüs bileti satın alırken sitemizi tercih ederek 2 adımda ve kolayca Düzce otobüs bileti fiyatları bilgisini görüntüleyebilirsiniz.

Düzce’de bulunan Kurugöl Kanyon’u doğa yürüyüşlerinden hoşlanıyorsanız kesinlikle gitmeniz gereken bir yer. Doğanın sessizliği içerisinde yemyeşil yollarda yürüyerek bütün stresinizi atabilirsiniz.

Gürül gürül akan sularıyla adete görsel bir şölen yaratan Aydınpınar Şelalesi ve Samandere Şelalesi Düzce seyahatinizde görmeniz gereken yerlerden sadece birkaçıdır.  

Düzce’ye Nasıl Gidilir?

Batı Karadeniz’in doğal güzellikleriyle meşhur ili Düzce’ye otobüs bileti almak için artık beklemenize gerek yok. ClickBus.com.tr’ye gelin ve Düzce seferlerini sorgulayın. Dilediğiniz firmadan otobüs biletinizi alın, Düzce’de doğanın keyfini çıkarın. www.neredennereye.com/ucak-bileti