6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Düzce Otobüs Firmaları, Seferleri, Bilet Fiyatları, Telefon Numaraları ve En Ucuz Düzce Otobüs Bileti ClickBus.com.tr'de!

Düzce’ye giden otobüs firmaları

Konum olarak Batı Karadeniz’de yer alan küçük ve şirin bir şehir olan Düzce’ye ulaşım, özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyük kentlerden oldukça kolaydır. Karayolunu kullanarak İstanbul’dan kısa sürede ulaşabileceğiniz Düzce’ye birkaç farklı ulaşım seçeneği bulunmaktadır. Düzce Üniversitesi’nin kurulmasının ardından şehirde genç nüfus artmış ve ulaşım olanakları da çeşitlilik göstermiştir. İstanbul ya da Ankara’dan Düzce’ye gelmek istiyorsanız; Tem otoyolu ve D-100 karayolu üzerindeki bu şehre özel arabanız ile de ulaşabilirsiniz.

Düzce otobüs bileti alırken Clickbus.com.tr artık yanı başınızda! Biletinizi aratın ve en ucuz Düzce otobüs firmaları, fiyatlarına göre listelensin.

Doğal güzelliği, tarihi ve gezilecek yerleri ile mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri olan Düzce’ye kısa süreli bir tura katılarak ulaşabilirsiniz. İstanbul’dan Düzce’ye otobüs seferleri düzenlenmektedir. İstanbul’a uzaklığı 315 km olan şehre otobüs ile ulaşım, verilen molalarla birlikte yaklaşık üç buçuk saat sürmektedir. Bilet fiyatları ise 30 TL civarında olduğundan, Düzce’ye ulaşım oldukça ekonomiktir. Şehre geldikten sonra mutlaka görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler var.

Yaz sezonunda gidecekseniz; Ceneviz Kalesi Plajı, Ormanları,Edilli Ağzı Plajı, Güzeldere Şelalesi’ni mutlaka görmelisiniz. Diğer her mevsimde Akçakoca’yı, Aksu Mağarası’nı, Aydınpınar Şelalesi’ni, Efteni Gölü’nü, Fakıllı Mağarası’nı, Konuralp Müzesi’ni, Odayeri Yaylası’nı mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Şehirde ayrıca trekking yapabilir, kamp kurabilir, doğa yürüyüşleri ile keyifli bir haftasonu planlayabilirsiniz. İstanbul ya da Ankara’da oturuyorsanız, hafta sonu için Düzce’ye düzenlenen bir şehir turuna katılmanızı tavsiye ediyoruz. Sadece karayolunu kullanarak da kısa sürede şehre ulaşmanız mümkün.

Düzce otobüs firmaları ve bu firmaların bilgileri Clickbus.com.tr’de! En ucuz online bilet fiyatları ile Düzce otobüs biletinizi sorgulayın ve dilediğiniz firmadan biletinizi satın alın! neredennereye.com/otobus-bileti/