6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Edirne İzmir Otobüs Bileti

Edirne İzmir otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Edirne İzmir otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

İÖ. I. yy yapılan ancak son şeklini İmparator Theodosius döneminde alan devlet agorası, siyasal ve dinsel toplantıların yapıldığı yerdi. 160x56 m boyutlarındaki, dikdörtgen planlı alanın ortasında bugün kalıntıları bulunmayan bir tapınak vardı. Kuzey güney ve doğusunda birer stoa yer alan agoranın, kuzey stoası sonradan bazilikaya dönüştürüldü.

110x110 m ölçülerindeki, dört yanı stoalarla çevrili ticaret agorası, Helenistik dönemde yapıldı. Augustus ve Neron dönemlerinde eklerle genişletildi. İmparator Caracalla tarafından (211-217) hemen hemen yeniden yaptırıldı. Güneydoğudaki Mezaeus, Mithridates Kapısı, Augustuslun damadı Agrippanın iki azatlı kölesince yaptırılmıştır. Agoranın, ortasında bir su ve güneş saati ile birçok heykel vardı. Bugün heykellerin kaideleri durmaktadır.

EDİRNE - İZMİR otobüs biletleri, ortalama 96.67 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 3 firma, günde 3 sefer yapmaktadır.

EDİRNE - İZMİR arası yaklaşık olarak 797 km olup ortalama yolculuk 8 saat 56 dakika sürmektedir.

Edirne - İzmir seyahatiniz için harita bilgileri, Edirne için 41.67444 kuzey enlemi, 26.56083 doğu boylamı ve İzmir için 38.41885 kuzey enlemi, 27.12872 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Edirne - İzmir seferi için kalkış noktaları ise Edirne için Keşan, Uzunköprü, Enez, Erikli, Havsa, İpsala, İbriktepe, Kırcasalih, Meriç, kapıkule, Yaylasahil ve İzmir için Aliağa, Bergama, Çandarlı, Çeşme, Dikili, Gümüldür, Menemen, Özdere, Seferihisar, Selçuk, Urla, Ürkmez, Salihleraltı noktalarıdır.

EDİRNE - İZMİR haritası

En uygun fiyatlarla EDİRNE - İZMİR otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve EDİRNE - İZMİR seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla EDİRNE - İZMİR seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.