6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Elazığ Murat Turizm otobüs seferleri

Diğer Elazığ Murat Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Elazığ Murat Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Elazığ Murat Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Elazığ ilinin köklü otobüs firmaları arasında yer alan Elazığ Murat Turizm’in kuruluş yılına baktığımız zaman ne kadar köklü bir firma olduğunu anlayabiliriz. 1974 senesinde kurulan firma o zamanlardan günümüze kadar deneyim ve teknolojiyi birlikte geliştirerek en önemli otobüs firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Elazığ Murat Turizm’in kuruluşu ve biraz da ismini incelemek gerekirse; o dönem çok sık yapılmayan isim bulma yarışmalarının bir tanesi sayesinde günümüzdeki ismine kavuşmuştur. 1970’li yıllara göre hiç de fena sayılmayacak bir ödül (5000 Türk Lirası) ile Elazığ’dan geçen Murat Nehri, firmanın ismi olarak kabul edilmiştir.

Dönemin mevcut şartları göz önüne alındığı zaman, profesyonel ekibi, kaliteli otobüsleri ve ayrıcalıklı yolculuk seçenekleri ile dikkati çektiği görülür. Firma ilk olarak Mercedes Benz firmasının döneminin en kaliteli otobüslerinden biri olan O 302’ler ile seferine başlamıştır. İlk seferini Ankara ve İstanbul (Elazığ merkezli olarak) illerine gerçekleştiren firma günümüze kadar hep en teknolojik ve en kaliteli otobüs tercihleri ile dikkati çeker.

Sitemiz üzerinden Elazığ Murat Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Elazığ Murat Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Aynı zamanda firmanın başta İstanbul - İran olmak üzere pek çok yurtdışı seferleri düzenlediği de bilinmektedir. Bu bile filosuna ve personeline ne kadar güvendiğinin bir kanıtı olarak karşımıza çıkmaktadır. Hatta Ukrayna ve Romanya başta olmak üzere yurt dışı seferleri halen devam eder.

Firmanın ciddi anlamda büyüdüğü tarihe baktığımız zaman 1992 senesini görürüz. Hem filosunda hem de eğitimli personel sayısında ciddi bir artış göze çarpar. Bu durum Türkiye’de farklı il merkezlerine doğrudan yolculuklar düzenlemesi ile devam etmiştir. Zaman içerisinde devamlı olarak yeni araçların kullanılmaya başlanması bir anlamda Elazığ Murat Turizm seçeneğini daha ayrıcalıklı bir noktaya getirmiştir. Bugün Elazığ merkezli olarak yaptığı seferler ile Türkiye’de pek çok il merkezine doğrudan ulaşmanızı sağlar. Yolunuz Elazığ’a düştüğü zaman bu kaliteli ve ayrıcalıklı firmadan yararlanarak yolculuk konusunda ciddi artılara sahip olabilirsiniz. Tamamı teknolojik ve kaliteli araçlardan oluşan filosu ile sizleri en kaliteli yolculuğa en hızlı şekilde ulaştırmayı amaçladığı da unutulmaması gereken konu başlıkları arasında sayılmaktadır.

Elazığ Murat Turizm'in gittiği şehirler

Ucuz Elazığ Murat Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Elazığ Murat Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Elazığ Murat Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!