6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

ELAZIĞ'a giden otobüs seferleri

Diğer ELAZIĞ seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Elazığ otobüs bileti, seferleri ve otobüs firmaları, bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! Elazığ’a giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın!

Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan Elazığ, birçok Türk devletine ev sahipliği yapmıştır. Çevresi çok önemli barajlarla çevrili Elazığ’a karadan, havadan ve demiryoluyla ulaşım mümkündür.

Otobüs firmalarını inceleyin!

Tarihçe

Elazığ, Anadolu’nun en eski yerleşim birimlerinden olan Harput’un devamıdır. Harput’un bilinen en eski sakinleri Hurrilerdir. Sonraları Perslerden Roma İmparatorluğu’na, Bizanslılardan Osmanlılara pek çok devlete iskan sağlayan Elazığ, Osmanlı İmparatorluğu döneminde il olmuş, 1921 yılında ise Dersim ve Malatya sancakları da Elazığ’a bağlanmıştır.

Elazığ’da Görmeniz Gereken Yerler

Elazığ’ın simgesi olan Harput Kalesi, Urartulardan kalma bir yapıdır. Süt Kalesi olarak da bilinen Harput Kalesi, Elazığ seyahatinizde mutlaka görmeniz gereken yerlerden biridir.

Ucuz Elazığ otobüs bileti satın alırken sitemizi tercih ederek 2 adımda ve kolayca Elazığ otobüs bileti fiyatları bilgisini görüntüleyebilirsiniz.

Eğer Elazığ’ın arkeolojik yapısıyla ilgili detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi tam olarak gitmeniz gereken yerdir.

Doğal güzellikler konusunda şanslı illerimizden Elazığ’a seyahatiniz sırasında Keban Baraj Gölü’nü ziyaret edip, eşsiz manzaranın tadını çıkarmayı unutmayın.

Elazığ’a Nasıl Gidilir?

Elazığ’a otobüs bileti almak artık hiç de zor değil!

Hemen ClickBus.com.tr’ye gelin ve seferleri sorgulayın. Çıra Elazığlılar ve daha pek çok firma arasından dilediğinizi seçin, seyahatinizin keyfini çıkarın. www.neredennereye.com/ucak-bileti


ELAZIĞ'a giden otobüs firmaları
Best Van Turizm
Cesur Bingöl Seyahat
Elazığ Murat Turizm
Elazığlılar Turizm
Esadaş
Has Bingol
Metro Turizm
Mis Amasya
Öz Diyarbakır
Özlem Cizre Nuh
Özlem Diyarbakır
Star Batman
Star Diyarbakır
Vangölü Turizm
ELAZIĞ'a bağlı otogarlar
Elazığ Otogarı
Karakoçan Otogarı
Kovancılar Otogarı