6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Eskişehir Ankara Otobüs Bileti

Eskişehir Ankara otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Eskişehir Ankara otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Beypazarı, Akşemsettin Camisi: Beypazarı’nda Ankara Caddesi, Beytepe Sokaktadır. XV. yüzyılda Beypazarı’na gelen Alim Akşemsettin adına yaptırılmıştır. Kesme taş duvarlı, tahta tavanlı, minareli ve alt katı dükkânlıdır.

Camii Kebir (Alâattin Camisi): Beypazarı’nda Cumhuriyet Mahallesi, Çınar Sokağındadır. Eski bir caminin yerine XV. yüzyılda yeniden yapılmıştır. İki kat pencereli, kiremit çatılı ve tuğla minarelidir.

Kurşunlu (Evsat Hoca Nazır) Camisi: Beypazarı’nın en tanınmış camisidir. XVII. yüzyılda Sadrazam Nasuh Paşa yaptırmıştır. 1684 ve 1886’da onarılmıştır. Kesme taş duvarlı, minareli, kubbeli, ya- zıtlı ve içi sade yapılışlıdır.

Nasuh Paşa Hanı (Suluhan): Beypazarı çarşısındadır. 1613 yılında Sadrazam Nasuh Paşa yaptırmıştır. 1920 yılında onarılmıştır. Yıkık durumdadır. Kapısı üzerindeki yazıtı kılıç resimlidir.

ESKİŞEHİR - ANKARA otobüs biletleri, ortalama 32.05 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 18 firma, günde 38 sefer yapmaktadır.

ESKİŞEHİR - ANKARA arası yaklaşık olarak 233 km olup ortalama yolculuk 2 saat 42 dakika sürmektedir.

Eskişehir - Ankara seyahatiniz için harita bilgileri, Eskişehir için 39.77667 kuzey enlemi, 30.52056 doğu boylamı ve Ankara için 39.92077 kuzey enlemi, 32.85411 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Eskişehir - Ankara seferi için kalkış noktaları ise Eskişehir için Sivrihisar ve Ankara için Beypazarı, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Sincan noktalarıdır.

ESKİŞEHİR - ANKARA haritası

En uygun fiyatlarla ESKİŞEHİR - ANKARA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve ESKİŞEHİR - ANKARA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla ESKİŞEHİR - ANKARA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.