6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Eskişehir İzmit Otobüs Bileti

Eskişehir İzmit otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Eskişehir İzmit otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Maşukiye Şifalı Suyu: Derbent'e bağlı Maşukiye Köyüyakınındaki sular, fundalıklardan iki kaynak halinde yüzeye çıkar. Sıcaklığı 20 °C, debisi 0,5 lt/sn'dir. Cilt ve mide hastalıklarına yararlıdır. Altyapıdan yoksundur.

Yeniköy Yazlık Ilıcası, İzmit'in 15 km güneyinde, Bahçecik'e bağlı Yeniköyde, denize 3 km uzaklıktadır. Sıcaklığı 30,5 °C'dir. Deri hastalıklarına iyi gelir.

Gölcük, İzmit Körfezi nin güney kıyısında, İzmit-Yalova Bursa karayolu üzerinde ve Merkez'e 16 km uzaklıkta, ilçe merkezi yerleşmedir. Kent, tersane ve gelişmiş sanayi merkezlerine yakınlığı nedeniyle hızla gelişti. Gölcük'ün temeli, I. Dünya Savaşı’nda hasar gören Yavuz Gemisi'nin onarımı amacıyla kurulan tezgah ve barakalarla atıldı. 1935'te Gölcük adını aldı. 1936'da ilçe oldu.

ESKİŞEHİR - İZMİT otobüs biletleri, ortalama 50 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 1 firma, günde 7 sefer yapmaktadır.

ESKİŞEHİR - İZMİT arası yaklaşık olarak 219 km olup ortalama yolculuk 2 saat 31 dakika sürmektedir.

Eskişehir - İzmit seyahatiniz için harita bilgileri, Eskişehir için 39.77667 kuzey enlemi, 30.52056 doğu boylamı ve İzmit için 40.77599 kuzey enlemi, 29.94836 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Eskişehir - İzmit seferi için kalkış noktaları ise Eskişehir için Sivrihisar ve İzmit için Darıca, Gebze, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kandıra, Değirmendere, Tütünçiftlik noktalarıdır.

ESKİŞEHİR - İZMİT haritası

En uygun fiyatlarla ESKİŞEHİR - İZMİT otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve ESKİŞEHİR - İZMİT seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla ESKİŞEHİR - İZMİT seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.