6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Fındıkkale Turizm otobüs seferleri

Diğer Fındıkkale Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Fındıkkale Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Fındıkkale Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Ülkemizde çok fazla bilinmemesine karşın yenilikçi özelliği ile dikkat çeken firmalar arasında yer almaktadır. Fındıkkale Turizm öncelikle güven ve teknolojiden destek alarak yoluna devam eder. Giresun merkezli olarak kurulan Fındıkkale için hızlı ve kaliteli yolculuk ilk sırada yer almaktadır. Daha detaylı bilgi için firmanın internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fakat genel yorumlara göz attığımız zaman firmanın Karadeniz sahil şeridi içerisinde hizmet veren firmalardan ayrılan bir özelliği bulunmaktadır ki o da ayrıcalıklı yolculuğu son derece hızlı bir şekilde sunuyor olmasıdır. Hazır Fındıkkale’den söz açılmışken değinmek istediğimiz bir başka konu daha bulunmaktadır o da firmanın teknolojiye yaptığı yatırımın kendisidir. Televizyonlar ilk çıkmaya başladığı dönemlerde Fındıkkale otobüsleri ileri görüşlülüğünü gsötererek Telebus uygulamasına geçmiştir. O dönem pek çok firma koltuk arkası televizyonunun farkında bile değilken Fındıkkale Turizm’in böylesine bir artı ile karşımıza çıkıyor olması da dikkatleri çeken hususlar arasında yer alır.

Sitemiz üzerinden Fındıkkale Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Fındıkkale Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Siz de Giresun merkezli olmak üzere Karadeniz Sahil Şeridi üzerinde herhangi bir noktaya gitmek isterseniz hizmette konforu tercih etmiş olursunuz. Özellikle firmanın Telebus uygulamasında olduğu gibi açık büfe ikram seçeneklerinde de önemli bir adım attığını söylemekte fayda bulunmaktadır. Bu sayede internet üzerinde yapılan yorumlara göz attığımız zaman farklı ve kaliteli bir hizmet seçeneğine ulaşmak son derece kolay olmaktadır.

Sizler de kaliteli olana kısa bir süre içerisinde ulaşmak isterseniz Fındıkkale ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Firma Giresun, Ordu, Trabzon, Rize ve Samsun başta olmak üzere İzmir, İstanbul, Ankara ve Antalya üzerine seferler düzenlemektedir. Teknolojiye önem veren yapısı ve ayrıcalıklı hizmet parolası ile Fındıkkale Turizm siz değerli misafirlerini taşımaktan büyük bir mutluluk duyacaktır.

Hizmette önce müşteri ve önce güven sloganı ile yoluna devam eden firma kaliteli olanı uygun fiyattan sunmayı amaç edinmiştir. Bu bakımdan doğrudan firmanın adresini ziyaret edebilir ya da internet üzerinden son derece kolay bir şekilde bilet alabilirsiniz. Fındıkkale Turizm öncelikle kaliteli hizmeti amaç edindiği için sizin can güvenliğiniz ve konforunuz için uzman ekibi ile elinden geleni yapacaktır.  

Fındıkkale Turizm​'in gittiği şehirler

Ucuz Fındıkkale Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Fındıkkale Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Fındıkkale Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!