6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Görele Seyahat Şubeleri - Telefon Numaraları 

Görele Seyahat otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

İstanbul - Anadolu314 12 26İstanbul - Avrupa658 02 47Ordu233 36 52
Samsun465 60 79Trabzon891 29 00Giresun513 72 42

2001 senesinden bu yana hizmet veren Görele Seyahat, Görele merkez olarak kurulan bir firmadır. Pek çok ortağının bulunması ve 10’a yakın otobüsü ile yollarda güven ile hizmet veren bu firma kaliteli olanı uygun fiyat seçeneği ile sunmanın da haklı gururunu yaşamaktadır.

Karadeniz bölgesinde gücü ve kaliteli hizmet anlayışıyla ön plana çıkan Görele Seyahat bu konuda daha büyük olmak için elinden geleni yerine getirmektedir. Bu bakımdan pek çok yol aldığını söylersek firma açısından yanlış olmayacaktır. Sadece şehirlerarası otobüs taşımacılığı konusunda değil, aynı zamanda birbirinden farklı alternatifler söz konusu olduğu zaman da Görele Seyahat’in ön plana çıktığı unutulmaması gereken bir konudur.

Firmanın bünyesinde bulundurduğu araçların tamamı en son model araçlar olup geleceğe daha güvenli ve huzurlu bir şekilde hizmet vermeyi amaçlayan yapısı ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Bu da Görele’nin ne kadar önemli ve ne kadar ayrıcalıklı bir noktada olduğunu birkez daha ön plana çıkarır. Karadeniz bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok noktasına düzenlediği seferler ile firma en ayrıcalıklı olana en kısa süre içerisinde ulaşmanız anlamına gelmektedir.

Firma teknolojiden destek alan yapısı ve ayrıcalıklı hizmet parolası ile de siz değerli müşterilerine hizmet veriyor olmanın haklı gururunu yaşar. Giresun merkezli olarak hizmet veren firma Türkiye’nin pek çok iline de doğrudan taşımacılık yapmaktadır.

Aynı zamanda birbirinden farklı iş kolları üzerinde çalışmalar yapıldığı da unutulmaması gereken bir konu olarak dikkat çeker. Firmanın otobüs kiralama hizmeti ve kargo hizmeti gibi birbirinden farklı hizmetlerine de kolaylıkla ulaşmak mümkün olmaktadır. Kaliteli hizmeti uygun fiyat seçeneğinden sunmayı amaçladığı için sadece doğrudan bu noktayı ziyaret etmeniz de yeterli olacaktır. Firma, bünyesinde yer alan yolcu seçenekleri ve ayrıcalıklı hizmet sunuyor olması ile de dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgiye ulaşmak adına sizleri de Görele Seyahat konforuna davet ediyoruz. Hızlı bir şekilde sunduğu hizmeti, eğitilmiş personeli ve farklı kaliteli anlayışı ile her zaman için farklı olanı size sunacaktır.

Görele Seyahat​'in gittiği şehirler

Görele Seyahat sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.