6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Güney Akdeniz Seyahat otobüs seferleri

Diğer Güney Akdeniz Seyahat seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Firma ilk olarak 1974 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze kadar teknoloji ve yeniliğe önem verdiği için hızlı bir gelişim gösterdiğini söyleyebiliriz. Müşteri ilişkilerine önem gösteren, öncelikli olarak personelin eğitilmesi için gayret gösteren Güney Akdeniz Seyahat yolcu taşımacılığında ayrıcalıklı olana sahip olmayı amaçlamaktadır.

Kurulduğu zamanlarda ismi Akdeniz Seyahat olan firma ilk olarak 2002 senesinde Güney Akdeniz ismini almıştır. O dönemden bu zamana kadar hızlı bir şekilde gelişme göstermesinin yanı sıra Türkiye’nin pek çok şehir merkezine doğrudan yolcu taşımacılığı yapar. Bugün 50’den fazla noktaya doğrudan yolcu taşıyan ender firmalar arasında yer alır.

Bu durum biraz da firmanın gelişmişlik durumu ile doğrudan alakalı olduğu için ayrıcalıklı yolculuk için bu hususlardan rahatlıkla yararlanmak mümkün olabilir. Kurulduğu günden günümüze kadar Antalya’nın yerli firması olarak dikkat çekmesi bu noktada önemli bir yere sahip olması anlamına gelmektedir. Bu sebeptendir ki pek çok noktaya Antalya merkezli olmak üzere doğrudan yolcu taşımacılığı işi yapılmaktadır. Bu hususta sizler de Güney Akdeniz ayrıcalığından gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Güney Akdeniz Seyahat otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Güney Akdeniz Seyahat otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Firma, bünyesinde bulundurduğu otobüslerde teknolojik donanımı ve yenilikleri ile de dikkatleri üzerinde toplar. Aynı zamanda koltuklarında televizyon özelliği standart donanım olduğu için firmadan rahatlıkla yararlanmak mümkündür. Biraz öncede değindiğimiz gibi firma teknoloji ile oldukça yakın ilişkiye sahiptir. Bu bakımdan doğrudan internet üzerinden bilet alınmasını sağlayan yapısı, koltuk arkası televizyonları ve ayrıcalıklı müşteri odaklı hizmeti ile dikkatleri üzerinde toplar. Siz de Antalya merkezli bir yolculuk yapmak istiyorsanız kesinlikle bu kaliteli firmadan yararlanabilirsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat kurulduğu günden günümüze kadar müşteri hizmetleri konusunda ayrıcalığa yönelmiştir. Bu da karşılığını alarak Türkiye’de en fazla noktaya araç kaldıran Akdeniz firması olarak dikkatleri üzerinde toplamasına neden olmuştur. Firma filosunda bulundurduğu araçlar ile Adana , Antalya, Hatay, İstanbul ve Ankara yönünde günde iki sefer düzenler. Bazen sefer yoğunluğunun artması durumunda bu sefer sayısının üçe çıkmasını bile sağlamaktadır. Bu konuda eğitilmiş personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile bu firmadan rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Sizleri de kaliteli hizmetin ayrıcalıklı adresine davet ediyoruz. Uçakla seyahat etmek istiyorsanız Thy, Anadolujet, Sunexpress gibi firmaların bilet satışlarını yapan NeredenNereye.com sitemize de göz atabilirsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat​'in gittiği şehirler

Ucuz Güney Akdeniz Seyahat otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Güney Akdeniz Seyahat bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Güney Akdeniz Seyahat ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!