6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Logo ClickBus

GidişKalkış biletinizi seçtikten sonra dönüş biletinizi seçebilirsiniz.

Hakkımızda

Clickbus olarak misyonumuz, internet üzerinden bilet alımı sırasında en iyi müşteri deneyimini sunmak ve müşterilerimizin otobüs biletlerini hızlı ve güvenilir şekilde satın almalarını sağlamaktır. ClickBus an itibariyle 60’dan fazla otobüs firması ve 3500’den fazla güzergahla müşterilerine hizmet vermektedir.

ClickBus Nedir?

ClickBus, müşterilerine farklı otobüs firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırma ve hızlı bir şekilde satın alma fırsatı sunan bir internet sitesidir.

ClickBus Neden Var?

Otobüs yolculuğu Türkiye’de halen diğer alternatiflere göre daha popüler ve ekonomik bir yolculuk yöntemidir. ClickBus bilet arama ve satın almayı kolaylaştırarak kullanıcıların otobüs bileti bulma problemini ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. 80’den fazla otobüs firması ve 5300’den fazla güzergah ile ClickBus, otobüs bileti almanız için tek bir platformdur. ClickBus kullanıcılarının kolaylıkla bilet almalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Bu sadece müşteriler için değil otobüs firmaları için de yeni müşteriler kazanmak açısından yararlı bir platformdur.

ClickBus Nasıl Çalışır?

ClickBus’da biletinizi sadece üç adımda kolayca satın alabilirsiniz. İlk olarak ClickBus.com.tr  adresine girip kalkış ve varış noktalarınızı, daha sonra tarihi girin.  Bilet Ara tuşuna bastığınız anda karşınıza seçtiğiniz güzergah ve tarihe göre farklı otobüs firmalarının fiyatları çıkacaktır. Size uygun bileti ve koltuğu seçin daha sonra ödemenizi kredi kartı veya banka kartınız ile yapın. İşte bu kadar basit.

ClickBus’ın Arkasında Kimler Var?

İlk olarak 2013 yılında Brezilya’da hizmet vermeye başlayan ClickBus, 2014 yılında Almanya, Meksika, Polonya, Tayland, Pakistan ve Türkiye’de faaliyetlerine başladı. ClickBus, Dünya’nın en büyük internet inkübatörü Rocket Internet tarafından desteklenmektedir.

Eğer siz de bir otobüs firması iseniz ve dünyanın en büyük otobüs bileti satın alma platformu ile ortaklık yapmak isterseniz, Partnerimiz Olun sayfasına bakabilirsiniz.