6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Ülkemizde hem yurt içinde hem de yurt dışında güven ile yolcu taşıyan çok fazla turizm şirketi bulunmamaktadır. Bu durum biraz da şirketin ne kadar köklü olduğu ile alakalıdır. Bugün Has Turizm’in yaptığı taşımacılığın tarihini incelediğimiz zaman 1900’lü senelerin ilk yıllarına kadar uzanıyoruz. Özellikle bölge açısından büyük bir önem taşıyan Has Turizm’in neden diğer turizm firmalarından ayrıldığını daha net bir şekilde görüyoruz.

Dönemin ulaşım zorluklarını da göz önünde bulundurduğumuz zaman 1952 senesinde Has Turizm’in ayrıcalıklı yolcu taşıma konusunda ön plana çıktığını net bir şekilde görebiliyoruz. Daha sonrasında ise ilk atılımlar 1970’li yıllara kadar sürmüş. Firma önce Arap ülkelerine sonra ülkemizde ve daha sonrasında ise Avrupa’ya yolcu taşımacılığı yapan bir firma halini almıştır.

Pek çok sosyal etkinlikte adını duyuran firma günümüzde üç kıtada yolcu taşımakta olan ender firmalardan bir tanesi olarak da dikkat çekmektedir. Peki ama firmanın bu başarısının altında ne yatmaktadır? Dilerseniz Has Turizm konforu ile yolculuğa başlayarak onun neden bu kadar önemli olduğunu daha net bir şekilde anlayabilirsiniz. Has Turizm her şeyden önce müşterilerinin rahat etmesini istemektedir. Bu noktada çalışmalarına devam ederek ayrıcalıklı ve hızlı sunumlar gerçekleştirir.

Bir diğer önemli husus ise eğittiği personelleridir. Has Turizm öncelikle personellerinin eğitilmesinden sorumludur. Bu sayede hızlı bir şekilde yolculuk hakkında detaylı bilgilerin edinilmesi sağlanmaktadır. Yolculuk söz konusu olduğu zaman ne kadar ayrıcalıklı bir hizmet sunulduğu daha net bir şekilde anlaşılabilir. Son olarak da yolcuların konforuna ekstra önem vermesidir. Kullanılan araçların dezenfeksiyonu, temizlenmesi, koltukların rahat olması, nasıl bir ortam sağlandığı, iklimlendirme sistemi, ikramlar ve kullanılan araçların ayrıcalıklı olması gibi pek çok konunun otobüslerde ön plana çıktığını söylemek yeterli olacaktır.

Bu bakımdan Has Turizm ayrıcalığından yararlanabilir ve ayrıcalıklı yolculuğun farklı seçeneğine son derece kısa bir süre içerisinde sizler de ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına hızlı bir şekilde yolculuk yapmak için sadece Has Turizm seçeneğinden yararlanmanız da yeterli olacaktır. Farklı bilgiler ve bilet seçeneklerine internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Has​ Turizm'in gittiği şehirler

Has Turizm sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.