6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Hatay Güney Turizm Otobüs Firması 

Hatay Güney Turizm otobüs firması, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite hizmet ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Bununla birlikte firma ilk gününden bu yana çalışmalarına devam ederek kendisini ulusal çapta bir kuruluş olmak için elinden gelini yapmaya özen göstermektedir. Hatay Güney Turizm bugün, “Dörtyol, Gebze, Hatay, İskenderun, İzmit, Payas, Kırıkhan” gibi ulaşım noktalarına ulaşım hizmeti sağlamaktadır.
Hatay Güney Turizm firması kuruluşundan sonra kendisine belirlediği hedefler ile çizdiği misyon olarak, “Yüksek standartlı, kaliteli hizmet sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için gereken çalışmaları zamanında ve yerinde yapmak. Önce insan prensibine dayanarak başta kendi çalışanları olmak üzere, insanların tatmini ve moral değerlerini artırmak… Firmanın gelişimin bilincinde olarak çevreye ve insanlara karşı olan sorumluluklarını yerine getirmek ” ilkelerini benimsemiştir.
Hatay Güney Turizm firması kuruluş aşamasından sonra kendisini çağın gerekliliklerine uygun olarak geliştirebilmek için kendisine vizyon olarak, “Her zaman müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlamak, aynı zamanda güler yüzlü hizmet anlayışını yerine getirebilmek için her zaman çalışanların tatmin ve memnuniyetini yerine getirmek, Bugün içerisinde bulunduğumuz sektör olan yolcu taşımacılığı sektörünün gerekliliklerini yerine getirmek için gelişim için gerekli olan adımları zamanında ve yerinde atarak daima müşteri memnuniyetini sağlamak” ilkelerini benimsemiştir.