6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Hatay Konya Otobüs Bileti

Hatay Konya otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları Clickbus.com.tr’de! En kaliteli Hatay Konya otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Canhasan Höyüğü: Karaman’ın 13 km. kuzeydoğusundaki höyüktür. 360 x 380 m. çapındadır. 1961’de İngiliz Davit French’in yaptığı arkeolojik kazılarda M.Ö. V. bin yılına ait dört tabaka bulunmuştur. Kapısız ve kalın kerpiç duvarlı bina kalıntıları ile çanak çömlek, kap kacak, seramik ve freskler bulunmuştur.

Çatal Höyük: Çumra'nın 11 km. kuzeyinde, Küçük Köy yakınında 17 m. yüksekliğindeki iki tepeli bir höyüktür. Doğudaki tepede Neolitik, batıdaki tepede Kalkolitik yerleşme yerlerine ait izler bulunmuştur. 1961’de İngiliz James Mellaart’ın yaptığı kazılarda 13 tabaka halinde evler, mezarlar, renkli resimler, batıdaki tepede ise iki tabaka halinde keramikler bulunmuştur.

HATAY - KONYA otobüs biletleri, ortalama 84.33 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 5 firma, günde 15 sefer yapmaktadır.

HATAY - KONYA arası yaklaşık olarak 530 km olup ortalama yolculuk 5 saat 52 dakika sürmektedir.

Hatay - Konya seyahatiniz için harita bilgileri, Hatay için 36.2 kuzey enlemi, 36.16667 doğu boylamı ve Konya için 37.86667 kuzey enlemi, 32.48333 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Hatay - Konya seferi için kalkış noktaları ise Hatay için Dörtyol, Erzin, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Akbez ve Konya için Akşehir, Beyşehir, Cihanbeyli, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Bozkır, Doğanhisar, Hüyük, Kulu, Seydişehir, Soğukkuyu, kulumakas, Konyakarapınar noktalarıdır.

HATAY - KONYA haritası

En uygun fiyatlarla HATAY - KONYA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve HATAY - KONYA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla HATAY - KONYA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.